Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki körülmetélt mennyivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki körülmetélt mennyivel másabb a szex, mint akinek megvan a fitymája? Mennyiben gátolja az ejakulációidőt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jobb.
2016. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na de melyik?
2016. máj. 11. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár napos koromban metéltek körül, mert az orvosok azt mondták a szüleimnek, hogy felnőtt koromban fitymaszűkületem lenne esélyesen, ha nem csinálnák meg.

Nekem annyi van manapság, hogy

A, szopásnál nagyon hamar elmegyek, a dugást viszont sokáig bírom. Ha szopnak, akkor tényleg sokszor 5 percnél kevesebb idő elég hogy elélvezzek és nem is bírom tovább tartani. Viszont ha szexről van szó, ott elég sokáig bírom. Általában majdhogynem én döntöm el mikor élvezek el dugás közben. Nagyon sokszor előfordul, hogy nagyon leizzadunk a partneremmel, mert olyan sokáig csináltuk és olyan is gyakran van hogy másnap izomlázam van. Tehát ebben jó hatással volt, hogyha szexről van szó. (Bár nem tudom ez mennyire a körülmetéléstől van)

B, a lányok sokszor megjegyzik, hogy enyém az első metélt farok amit látnak és kíváncsiak rá, örülnek neki. Magyarországon elvileg csak 7-ből 1 férfi van körülmetélve. (Miközben mondjuk az USA-ban 10-ből 8 férfi.) Szóval ritka a látványom és ezt szeretik a lányok is általában.


25/F

2016. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó

Engem 10 évesen metéltek körül, mert akárhogy mostam, tisztítottam, valahogy a fitymavég akkor is összetapadt és akkor elvégezték a műtétet.

Nálam mindkét esetben nehezebben megyek el. Egy átlagos szex eltart min 45 percig, úgy, hogy egyáltalán nem szexelek, és az idegvégződésekkel sincs gond. Ha a barátnőm kényeztet nagyon nehezen megyek el :/


29F

2016. máj. 11. 19:10
 5/5 A kérdező kommentje:
*jav: egyáltalán nem streszelek szex közben
2016. máj. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!