Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy pont elég egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy pont elég egy lánynak?

Figyelt kérdés
Mert a legtöbb csajnál úgy vettem észre, hogy vagy nem elég, vagy túl sok az időtartam. Azaz ha mondjuk fél - egy óra alatt elmegyek, akkor soviniszta vagyok, és nem figyelek az ő igényeire, ám ha ennél tovább bírom, az csakis azért lehet, mert ő nem izgat eléggé engem. És ez a 35-40 alatti korosztálynál sajnos igen gyakori tapasztalat. Honnan lehet felismerni azt a pár másodperces időintervallumot, amikor el szabad menni úgy, hogy pont elégedett a lány? Vagy a mai húszas korosztály csakis elégedetlen tud lenni?

2016. máj. 11. 12:23
1 2
 1/12 October15 ***** válasza:
100%
Ez a kérdés feltételezi, hogy az összes huszonévessel lefeküdtél már legalább 2x. Ez esetben pedig problémáink lesznek...:D Amúgy az ilyen nők kicsit utána olvashatnának a sovinizmus fogalmának. + van egy problémám ezzel: Oké és mégis miért baj az ha elmész?:D Ezt egyedül akkor érezném reálisnak ha éppen azelőtt lennél használhatatlan mielőtt ő elmenne. De még akkor is simán betudod fejezni nyelvvel, kézzel, közben meg pihen a célszerszám pár percet és jöhet a 2. kör. Vagy szimplán én vagyok supermen és mindenki másnak 1x használatos a farka.. XD
2016. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Pszt! ***** válasza:
100%

Szerintem ez összeszokás kérdése is. Nem hiszem, hogy minden húszas elégedetlen lenne a nemi életével. Mivel nem vagyunk egyformák, így elég nehéz lenne másodpercre pontosan kimérni, hogy egyszerre élvezzetek el. Aki meg így gondolja, hogy azért bírod tovább, mert ő nem izgat eléggé vagy azért sülsz el hamarabb, mert soviniszta vagy, az még nem érett a szexre :)

25/N

2016. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 23 éves lányként, már ha érdekel a véleményem, nekem az az ideális, ha tudja irányítani a pasi. Ha olyan a helyzet, hogy sietni kell akkor tudjon elmenni 10perc alatt is, de jó a hosszú szex is. Én is vissza tudom fogni magam. DE nálunk ugye másabb, el tudok menni akár 10-20x is szünet nélkül. Ha úgy érzed, hogy elmész akkor a lány részéről egy kis maszti show és utána folytatjátok. Nálam bejött eddig.
2016. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 October15 ***** válasza:
3.: Problem solved.. még mázli, hogy 2 ember kell a szexhez. Oké kivéve ha bécsi uszodában vagy nigráncs.. de az most m1. Amúgy úgy megnéznék egyszer egy nőt akinek éppen közli a pasi, hogy mekkora feminista, hogy előtte elment.. :D
2016. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A mai fiatalok túlnyomó többsége elégedetlen magával, a testével, a bőrével, a sorsával, hadd ne soroljam. Régebben nekem is voltak hasonló gondjaim, mert egyszerűen annyi önbizalmam nem volt, hogy elhiggyem, ő miattam izgult fel. Sajnos egy csodás embert is (talán) emiatt veszítettem el.


Tehát a kérdés szerintem elég jól rávilágít a mai társadalom problémáira: rengetegen elégedetlenek magukkal, hiszen olyan eszményképeket kergettetnek velünk, ami elérhetetlen. Én is 30 fölött kezdtem jól érezni magam a bőrömben, és valóban csak ezután tudtam igazán elhinni, hogy ÉN izgattam fel, nem csak az ösztönei!

2016. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

kedves Kisasszony: ilyesmire gondoltam én is, megerősítetted a gyanúm. Csak hol lehet magával elégedett 30 alatti lányt találni? A kabriók jobb első ülése nem ér! :)


kedves hármas: én elég jól tudom irányítani, csak épp sokszor fogalmam sincs, mi lenne az optimális? Lehet azért, mert egyeseknél nincs optimum?


egyes: nem vagy superman... :P ám sok esetben az az esti második menet már az aznapi harmadik, negyedik lenne, így nem megy pillanatok alatt a folytatás, és akkor meg főleg bele is lehet khm. az egészbe, mert az is teljesen természetes, hogy negyedjére már azért nem vagyok elég kemény, mert nem izgat fel a lány. És remélem azzal nem mondok újat, hogy ha elégedettek lennének magukkal a nők, akkor a multimilliárdos kozmetikai iparra nem lenne szükség? Már általános felsős lányok is igen gyakran sminkelnek, rohadtul elégedettek lehetnek magukkal :D

2016. máj. 11. 13:01
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6, mi lenne ha megbeszélnéd vele?? Más ha egy esős délutánt végig szexelsz a barátnőddel, vagy egy próbafülke/ Margit szigeten ahol sietni kell.



Tudod, kommunikáció. Nekem jó az X másik nőnek az Y.



N.

2016. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 October15 ***** válasza:

A csába..XD Akkor marad az Ironmen vagy a Fck/Ass


Ha nem megy a 4. alkalom akkor az azt jelenti, hogy az előző 3 ment. Ez esetben pedig mi problémája van az asszonynak? Járj egyetemistával.. vizsgaidőszakban kb azt csinálhatsz vele amit akarsz amíg a látóterében vannak a jegyzetek.. Ha ugyanaz a szakotok akkor az + pont.

2016. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es: te azt gondolod, hogy süketnéma vagyok, és hosszú évek tapasztalatát kifejezetten a gyakori kérdésekre gyűjtögettem? :D Próbáltam beszélni a dologról, de ez pont nem az a téma, amiről a lányok olyan nyíltan beszélnek. Szerintem egy jó részük épp emiatt elmenni is képtelen, és bizony szakított velem csaj már amiatt, hogy rákérdeztem, mert még egy ZS kategóriás filmben se lett volna elég a színészi tudománya. És akkor is én voltam az érzéketlen tuskó, mikor az ő problémáit szerettem volna megérteni.
2016. máj. 11. 13:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ha már együtt vagyok vkivel, igenis megkérdezem, hogy mit szeret a másik és ő is vice versa. Pl. orálnál, hogy gyorsan lassan. Elmondom neki, hogy ha nekem csinálja, hogy oldalra, gyorsan és erősen. Ne vagyok gondolatolvasó és minden ember más. Első exem így kezdte a nyalást: fentről lefele vagy oldalra?
2016. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!