Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szoltok ehhez lanyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoltok ehhez lanyok?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom akivel teljesen jo a szexualis eletunk, bar en egy kicsit tobbre vagynek. Talan sajat magamba vannak korlataim es emiatt nem merem olyan szinten atadni magam az erzesnek.

Leginkabb amit szeretnek, csinalom is neha de nem akkora beleelessel mint ahogy 100% kielegitene sajnos, itt beszelek arrol, hogy imadom nyalni a popsijat legszivesebben neha csak nyalnam neki annyira gyonyoru, megis izgulok, hogy o csak azert engedi neha mert tudja, hogy en szeretem. Labfetishel ugyanez a helyzet, szeretnem, hogy kiverje nekem labbal de nem merem megkerdezni mert felek mit szolna hozza, a talpat meg a labujjait is neha nyalom de en mindog csinalnam kedvem szerint.

Az utolso dolog pedig a perverz beszed szex kozben, egyszeruen nem merem a dolgokat mondani neki, mint peldaul imadom dugni a pinad vagy hasonloak.


Szerintetek csak magamnak krealom a dolgokat vagy tenyleg nem kene ezeket ennyire a felszinre hozni?

Ti mit szolnatok lanyok?



2016. nov. 30. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak magadban kreálod.. Mármint túl spilázod.. Nekem az jön le hogy vagy friss ez a kapcsolat azért nem mered mondani neki vagy nem bízol benne, nem mélyült el a kapcsolatotok annyira hogy ezt megbeszéld vele... Mindenesetre engem ez nem zavarna azért ezek nem egetverő dúrva dolgok amikre vágysz.. 22 L
2016. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóhoz sem jutunk. :)

Ne parázz már ennyit, csak csináld ami jól esik.

2016. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor derül ki, ha megbeszéled vele. Nem minden ember szereti ugyanazt. Én pl nem értékelem ha csúnyán beszélnek velem. Addig amíg nem beszélted meg, felesleges idegeskedni.
2016. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az baj,hogy sokan elutasítok az ilyenekkel szemben.

van aki már a megemlítés után dobná az illetőt akit addig annyira szeretett...

te szerencsés vagy mert a barátnőd nem olyan zárkozott.

szerintem nyugodtan felhozhatod neki hogy szeretnéd gyakrabban stb...mert eleve csináljátok.


a perverz beszéd,az más kérdés van akinek bejön és van akinek nem,ez sajnos nem olyan hogy majd megszokom,mert ha idegesít,zavar akkor mindig ez lesz a helyzet.

ezt is megkell beszélni.

2016. dec. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!