Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Extrém feszes körülmetélés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém feszes körülmetélés? Lányok Fiúk véleménye?

Figyelt kérdés
Kinek van, mennyire nehéz így maszturbálni? Mennyi idő alatt lehet megszokni?

2016. dec. 3. 06:03
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Nekem hàl'Istennek érintetlen a fitymàm, csak a fékem lett megoldva. De làttam màr olyant, aki visszanovesztette a fitymàjàt.
2016. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
71%
1. azt higy csinalta ?😂😂😂
2016. dec. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 János Gilján ***** válasza:

Én körül vagyok metélve és a maszti nem jelent problémát, ne izgulj. A műtét után 2-3 napig nagyon szar lesz, bármikor feláll, az maga lesz a pokol, így esténként is fel fogsz kelni miatta. Egy hét után már nem vészes, 2-3 hét után teljesen jó.


Javaslom, hogy a műtét előtt annyiszor könnyíts magadon, ahányszor csak tudsz, hogy ne legyen problémád a kanossággal, mert az első héten igen fájdalmas még bármilyen fizikai ingerlés. Én négy nappal a műtét után voltam "kénytelen" könnyíteni magamon, mert a kanosságom kezdett zavaró mértéket ölteni. Hát nem volt kellemes érzés, de sikerült. ;) A feleségemmel (akkor még csak barátnőm) körülbelül 1 héttel a műtét után voltam együtt először. Hát az sem volt annyira kellemes, de ő is nagyon hiányzott. Viszont 2-3 hét után majdnem ugyan olyan volt minden, mint előtte. Én 27 évet éltem fitymával és 9-et fityma nélkül, ha lehetne inkább visszakérném a fitymámat, de nagy különbség nincs. Miután rendesen begyógyult, a maszti meg a szex is kb ugyan olyan lett érzésre, mint előtte volt. A maszti logikáját úgy képzeld el, hogy egy kis bőrt körülmetélve is fel tudsz tolni a makkodra a fitymafékednél a bőr rugalmassága folytán, avagy használhatsz síkosítót is, ha ez mégsem jönne be.


Kellemes metélődést! ;)

2016. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég feszesre sikerült, de már megszoktam mert gyerekkoromban volt. Maszti nem bőrhuziga, hanem a tenyeremben lazábbra fogva és nem nehéz.
2016. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!