Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak előnyei annak hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak előnyei annak hogy az ember félig van csak körülmetélve? Vagy inkább csak hátrányai?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban történt még, egészségügyi dolgok miatt. Igazából nemis emlékszem rá. De azt tudom hogy valami volt... És a makk feléig van még fitymám, úgyhogy a logika azt mondja hogy csak félig vagyok körülmetélve..

Ettől lehet olyan gondom hogy néha hamar elsülök? Mit tudok tenni ellene?



2016. nov. 29. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ugyan ez volt gyerekkoromban. Nekem csak előnyöm származott belőle... Órákig képes vagyok szexelni, sokszor rá kell koncentrálnom, mert már nem birom tovább szuflával. Csak orálnál nem birom sokáig (átlag15perc). 27/f
2016. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
1-es baromságokat ír. Köztudott, hogy fél fitymával, vagy fityma nélkül sokkal tovább bírod mint az átlag. 2-es voltam
2016. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én csak negyed órákat bírok punciban. Szopásnál ha a csaj lassít gyorsít akkor azt el tudjuk húzni tovább is, de szex (behatolás) csak 15 percig megy. Még fél fitymával se megy tovább :D
2016. nov. 29. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor többet kell kurelni. :D Hidd el, több előnyöd lesz ebből, mint hátrány.
2016. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!