Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a páromnak pisifétise van?

Figyelt kérdés

A párommal jól működő a kapcsolatunk, így titkok sincsenek egymás előtt. S persze elmondta azt is, hogy megvan neki ez a fétis. a gond azonban az, hogy undorodom az efféle testnedvektől. a nyilvános mosdókat is kerülöm, ha kell 12 vagy annál több órát kibírok csak ne kelljen elmenni ilyen helyen.

a párom szeretné színesebbé tenni a szexet vele, benne vagyok, csak attól félek lerí rólam a pisitől való óckodás. nagyon szeretem őt, csak azt hiszem ez gyakran nem történhet meg, félek, hogy ez kihat a kapcsolatunkra. mit tanácsoltok?

20/L



2016. nov. 28. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosabban mi az amit szeretne? (Ez olyan játék aminek sok lehetösége van.) (Priviben is irhatod.)
2016. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szexben az a jó, ami mindkét félnek élvezetet okoz. Ha ki szeretnéd próbálni, hogy milyen, akkor hajrá! De ha nem tetszik, akkor beszéljétek meg, hogy neked ez nem fér bele.
2016. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senki Alfonz ***** válasza:
100%

Valszinüleg hibásan idézek, " A szex mindig akkor válik perverzzé amikor már az egyik félnek nem jön be "

Szerintem egyszerüen mondd meg neki, hogy ne haragudj, de téged nem izgat, hanem egyszerüen undorit az ilyesmi .

Szerintem a szex lényege a kölcsönös örömszerzés , csináltam már sok olyan dolgot amiröl az átlag talán csak hallott, de mindig mindketten-hárman élveztük, kedvünket leltük benne, ez a lényeg.

2016. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez engem is izgat. Baratnőm sem akar belemenni, pedig csak azt kertem, pisiljen le a kádban. :/ 17f
2016. nov. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!