Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek heti 2 alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek heti 2 alkalom is elég szeretkezni (L/19) de nekem (F/24) a napi 2 is kevés lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos hiaba probalom magam turtoztetni allandoan stresszes es feszult vagyok emiatt es kihat mar a munkamra es a figyelmemre is.

2016. nov. 22. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

vagy kivered vagy keresel egy olyan nőt akinek több dugás kell...

Tartsd tiszteletben a barátnőd igényeit

2016. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan lányt, akivel egyeznek a szexuális igényeitek.

Amúgy azért a napi 2 elég nagy igény, azért azt nem mondhatnám általánosnak, de a heti 2 nekem is kevés lenne, pedig én már eleve 10 évvel idősebb vagyok a barátnődnél, házas vagyok és gyerekem is van.:)

2016. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jo kicsit eros a napi 2 de az csak az allapotomra utalt hogy mennyire kivagyok. Tiszteletben tartom az igenyeit nem nyomom ezt ra de en felrobbanok kb. Am meg nem jatszik mas lany keresese tobb mint 3 eve vagyunk egyutt es szeretem.
2016. nov. 22. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 18:53


Akkor sem értem, hogy hogy birtátok ki 3 évig akkor... ez azt jelenti hogy annyira azért neked sem fontos mert hagytad magad ezügyben. Szóval ha ennyire szereted akkor a szexen kivüli időt töltsd hokival és mindenki boldog lesz továbbra is

2016. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
bocs, de ez tényleg elég nevetséges időpazarlás ennyit dugni, mint valami kanos kutya. Tartsd tiszteletben, amennyit ő akar, talán ha nem futószalagon számolnád a dugást, neki is több kedve lenne hozzá.
2016. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nézd, a 3 év még semmi. Ha már most felrobbansz a szexhiánytól, akkor képzeld el magad vele 5-8-10 év múlva, amikor már tényleg jó ideje együtt vagytok, már nem is igazán a szerelem lesz jellemző rátok, igazán dolgoztok majd, netán családotok lesz és jönnek a szürke hétköznapok. És akkor majd örülhetsz, ha havi 2 lesz, nemhogy heti 2.

De ha egy olyan lánnyal lennél együtt, akinek egyeznek veled az igényei, akkor a megfelelő számú szexről sem kéne lemondanod.

És ne érts félre, szép dolog a szerelem, meg jó is, hogy ha szereted, csak itt nincs másik lehetőség. Ha neki ennyi mindösszesen az igénye, akkor fogadd el és ne panaszkodj, mert ha a fejed tetejére is állsz, neki akkor sem lesz olyan fontos a mennyiség, mint neked.

2016. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És kézzel se csinálná neked, ha szükséges?
2016. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Közös recska nem érdekelne fiúval?
2016. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tarts egy masik baratnot is. Korabban csinaltam ilyet. Teljesen kiegyensulyozott lettem. Delutan levarrtam azt amelyiknek ferje volt este meg az otthonit. De otthon nem kellett minden nap. Ott is eleg volt a heti egy.
2016. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csere
2016. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!