Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől szűkült úgy össze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől szűkült úgy össze?

Figyelt kérdés
Fél éve beszélgetek egy fiúval, aki nagyon bejön, én eljött az alkalom, hogy lefeküdjek vele. Egyszerűen nem tudott miattam megtörténni a dolog, hiába akartam, teljesen száraz és szűk maradtam, egyetlen ujja se fért be. Relaxálás utáni pròbálkozáskor se. Máskor is izgultam már, de mindig meg tudott történni más partnerrel. Vele nem tudom miért nem..20/l

2016. nov. 11. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem "összeszűkült", hanem a fejedben van a gond: hiába határozod el hogy te most dugni fogsz, ha egyszer még nen bízol a fiúban, nem vagy képes elengedni magad. Máskor ne fordítva csinald, hogy tökszárazon elhatározod hogy te márpedig most megteszed, hanem ismerkedj annyi ideig, amíg már testileg is készen állsz, amíg csókolózás közben is benedvesedsz. A fiúddal meg kommunikálj te észlény, hogy ne tömködje befelé az ujját a tökszáraz hüvelyedbe.. a csiklóról is mesélj neki, ha eddig még nem hallott róla.
2016. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
100%
Szóval ez lelki dolog, az a lényeg, hogy valami miatt tudat alatt ellenállsz (esetleg a körülmények nem felelnek meg).
2016. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnéztem a kategòriát siettségembe. Köszönöm a választ, még ha a modoron kicsit változtathattál volna, dehát én, 'észlény', biztos túlreagálom. Nem arròl van szò, hogy nem akartam, mert már kívántam, csak mintha a testem nem lenne összhangba az akaratommal.
2016. nov. 11. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet akár vaginizmus is. Azzal általában pszichológust érdemes felkeresni, de ha nem állandó, vagy túl gyakori a problémád, lehet akár fáradtság+izgalom, riadtság a partner túlságos "mohóságától", (mert túl hamar akart megujjazni, amikor még nem esett jól, vagy nem volt odalent a kezével eléggé gyengéd). Esetleg folyadék hiánytól is előfordulhat hasonló dolog.
2016. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!