Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik egy rokonom. Mitévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy rokonom. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy lany abbol a varosbol, ahol eltem regen. Soha nem lattam nala szebbet. Viszonylag hasonlit az en termeszetemre es sok kozos van bennunk, de kiderult, hogy masodunokatesom!

Borzaszto!

Amint meglatom, felrever a szivem es luktet a szemgolyom egyet. A torkomban gomboc no, de tudom, hogy rokonom, meg akkor is, ha tavoli. En 27 vagyok, ő pedig 5 evvel fiatalabb es egyedulallo. Ugy erzem, senki mas nem kell, de tudom, hogy ez az egesz nem egeszseges.

Mindig a tiltott gyumolcs a legedesebb.

Mit tegyek????



2016. nov. 17. 19:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Viszont nincs senkine es ugy tudom, hogy varja a nagy ot. A tobbi pasi kivsit visszafogott es felenk, en viszont nem tudom, hogy mennyire jovok be neki. Nem is tudja, de irtam rola egy verset, amit senkinek nem mutattam meg. Meg jo h nem tud rola, tok kinos lenne, ha ilyenek kiderulnenek rolam.

Amikor meglaton, kicsit bezavarodok a jarasomban, tudjatok olyan ez, mint amikor izgatottak vagytok es kicsit hatarozatlan a jarasotok. Nem tudom mitevo legyek. Tobben tudjak, hogy tavoli rokonok vagyunk es ha elkezdenek neki udvarolni, valszeg elobb utobb kiderulne, hogy unokatwsom vagyunk es akkor mi lenne. Eleg erkolcsos lany..

2016. nov. 18. 00:02
 12/21 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvelem ot. Nem ugy gondolok ra, h de jo lenne lefektetni. Szeretnem atoleleni es a szemebe mondani, h szeretem. Azt akarom, hogy atoleljen es os is viszonozza ezt. Soha, soha nem lattam hozza hasonlot. Eddig csak szep noket lattam, de o mas, o kulonleges, szerintem o mellettem le tudna, elni az eletemet. A mozgasa, a mimikaja mind hasonlit ram,illetve az en izlesemnek megfelelo. teljesen belehabarodtam es ez mar nem most kezdodott. Minel jobban megismerem, annal jobban biztos vagyok abban, h o kell nekem. Viszont felek ezt feltarni neki. El sem tudom kepzelni, mit reagalna, oedig ugy tudom, o is a nagy ore var.🙂
2016. nov. 18. 00:12
 13/21 A kérdező kommentje:

Amugy egy kozossegbe jarunk. Sokszor, amikor ra nezek es elkezdek fantazialni, elmosolyodok, de hogy ez palastoljam, elkerulom ot vagy erosen fisszafojtom a mimikamat. Egyebkent a multkor ez nen, sikerult vmi jol es szerintem eszrevette, h tetszik nekem, mert ezek a dolgok azert a kisugarzasbol is tudhatoak es mosolygott. Annyira megrazta a szivem, h inkabb hazamentem, de elotte a kirakatbol neztem, hogy kivel beszelget🙂

Azt gondolom, hogy o varja a nagy ot, de igazabol meg bizonytalan a koletebe. Ha most elkezdenek udvarolni neki es meg ha be is jonnek neki,, mi lenne ha kiderulne szamara, hogy rokonok vagyunk? Nem gaz?.

2016. nov. 18. 00:18
 14/21 anonim ***** válasza:
Elég távoliak vagytok nem gond. Ne szenvedj, kapd már el, mert lemaradsz róla.
2016. nov. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tywin Lannister is az első unokatestvérével, Joanna Lannisterrel házasodott össze.
2016. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tiltott gyümölcs, csak te hiszed azt. :)

A törvény már az első unokatestvérek közti házasságot sem tiltja. Ennek egy egyszerű oka van, biológiailag már annyira távol esel attól a személytől, hogy az nem beltenyészet és nem aggályos a jövendő utódokra nézve. És egyébként társadalmilag sem akkora cink.

A másodunokatesó meg még távolabbi rokon. Ha tetszik akkor tetszik. Ebben semmi borzasztó nincs. Ha vevő rád akár el is hivhatod randizni, aztán lesz ami lesz.

2016. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hello! Van valami fejlemény kérdező?
2017. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nincs, miert? :)). Nem is lesz szerintem.
2017. jan. 8. 02:47
 19/21 anonim ***** válasza:
Ennyi, meg is álltál, nincs tovább?
2017. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Agyalsz itt előre közben valószínűleg a csaj akkor sem állna le veled ha nem lennétek távoli rokonok. :) Én dugtam bombázó rokonnal és szuper volt.
2017. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!