Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baszabi kérdése:

Nagyon szeretem a barátnőmet de nem tudom mi tévő legyek? 24 F

Figyelt kérdés
Na szòval az a helyzet hogy 4 ève vagyunk egyût b nømell minden ok imàdom ès szeretem de a sex nem megy èn nem tudom ki èlvezni ugy ahogyan szeretnèm ebben az a problèma h 16 centis farkam van ès olyan erősebb csuklò vastadsàgu baràtnőmnek sokszor fáj ès csak fèlg van benne àltalàban meg csak kis mozdulatokat tehetek h neki ne legyen rossz de nekm mèg nem volt màs lànyalmsexuàlis kapcsolatom nem tudom h massokal is ilyen lenne h vissza kell fogjam magamat èn egyre joban vagyagyom arra h ugy rendedesen szèt kurjam ugy temperamentumosan amedig csak birom csaz is rosz hogy ellègèszorit a puncia ès hamar is el èlvezek de nem az igazi. Mit tegyek menjek el kurvàzni pròbàljak ki màs lànyokat persze ezt mind titokban ès csak sex miat èrzelem mwntesen màst ugy se rudnàknszererni rajta kivûl.

2016. okt. 23. 08:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Alapból ilyen hülye vagy vagy nekifutásból?

Talán fel kellene nőni!

Szakíts vele ha nem tudsz uralkodni a farkadon!

2016. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

A 16 cm nem átlag feletti, hogy az ne menjen be tövig.

Ha egy lánynak-nőnek nem megy be a 16 cm, csak fájdalom árán, akkor 1. egészségügyi probléma áll a háttérben (fertőzés-gyulladás, amit kezelni kéne), 2. pszichés probléma állt a háttérben, amin szintén lehet segíteni, 3. nincs kellően felizgulva, nincs megfelelő előjáték, vagy egyáltalán nincs, amitől befeszül, és persze, hogy nem megy be.

Szóval gondold végig, hogy mi jöhet szóba nála.

2016. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Gusztustalan féreg vagy! Aki igazán szereti a párját az nem gondolkodik azon hogy Titokban megcsalja! Pofám leszakad... Basszus... :( 22 L
2016. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
2. Hsz 3.ponton gondolkozz el... Én elég szűk vagyok, és nehezen izgulok fel. De aki rászánta az időt és a belefektetett energiát, nem volt ilyen probléma. A szex nem arról kéne szóljon, hogy csak te élvezed.
2016. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

# 2


Attól még, hogy egy erektált pénisszel ellentétben a hüvely nem látható kívülről, a nők sem szabványméretű puncival gördültek le egy gyártósorról, így közöttük is épp úgy jelentős eltérések vannak intim méretek tekintetében, mint a férfiak között.


Sok nőnek 16 centivel is el lehet érni a méhszáját (erről éppúgy olvashatsz itt is kérdéseket nőktől, férfiaktól egyaránt), a kérdező pénisze pedig még durván vastag is, ha férfi létére nem valami kis extra vékony, törékeny, nőies csuklója van, ami nem valószínű, mert úgy fogalmazott, hogy "olyan erősebb csukló vastagságú".


A 16 centiről az jutott eszembe, hogy egy jó éve írta itt le egy fiatalember egy hasonló kérdéshez írt hozzászólásában, hogy a mai napig milyen rossz emlék neki, hogy a 16 centis péniszével a második szeretkezésükkor olyan fájdalmat okozott a barátnőjének misszionárius pózban, hogy a lány nyögött egy nagyot (még szó szerint emlékszem, hogy odaírta zárójelben, hogy "nem a gyönyörtől") és elájult alatta.


Azt írta, hogy a mai napig nem tud önfeledten hancúrozni vele, mert folyamatos odafigyelést és önkontrollt igényel tőle, hogy ne legyen túl mély a behatolás.


Azt is itt olvastam korábban, hogy egy nő azon lelkendezett, hogy végre olyan párja van, akinek csak 9 centis a pénisze, és életében az első férfi, akivel igazán jó neki szeretkezni, mert neki rövidebb a hüvelye az átlagosnál, és eddig mindenki fájdalmat okozott neki, ha nem figyelt folyton arra, vagy nem volt benne annyi önkontroll, hogy ne legyen annyira mély a behatolás, amivel már eléri a méhszáját.


Kérdező, szerintem gondolkozz el azon, hogy ha a barátnőd - csak úgy szigorúan érzelemmentesen - időnként lefeküdne olyan férfival, illetve férfiakkal, akiknek rövidebb és vékonyabb a farka a tiédnél, így velük élvezetesebb lenne számára a szex, megtapasztalhatná a szenvedélyes, vadulós, tövig behatolós szexet, amit végre ő is önfeledten élvezhetne - akkor az részedről mennyire lenne rendben, belőled milyen érzéseket váltana ki.


Sajnos létezik olyan, hogy egy férfi és egy nő nem ideális párosítás a szex terén anatómiai okokból, és ha az, amire te vágynál, neki fájdalommal jár 4 év után is, kellő előjáték és síkosítás esetén is, az egyikőtöknek sem jó, és inkább azt kéne tudni felvállalni, hogy elengeditek egymást, mint hogy arra alapozni egy párkapcsolatot, hogy prostikkal és más lányokkal csalod azt, akit - elvileg - szeretsz, és aki nem csak szeret, hanem feltehetően meg is bízik benned.

2016. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasi ne szexeljen! Megsem érdemel téged az a szegény lány. Először gondolkozzál el...basszus. Nem szégyenled magad? Ha csak szexelni akarsz akkor inkább tényleg menjél prostihoz,de én most ezt a lányt őszintén sajnálom,hogy ekkora egy barmot fogott ki
2016. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Arra senki nem figyelt h nem a frkam hossza a baj hanem a vastagsàga
2016. okt. 23. 16:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki kellően fel van izgulva, megvan a kellő előjáték, a törődés, az izgalom, akkor el tudja annyira is engedni magát, hogy még ha vastag is, de az is bemegy.
2016. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

# 8


Bocs, de megkérdezhetem, hogy neked punci vagy pénisz a gyári alapfelszereltséged? xD

2016. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Farkam van de irdatlan vastag a normàl minimum 2 szerese.
2016. okt. 23. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!