Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baszabi kérdése:

Nagyon szeretem a barátnőmet de nem tudom mi tévő legyek? 24 F

Figyelt kérdés
Na szòval az a helyzet hogy 4 ève vagyunk egyût b nømell minden ok imàdom ès szeretem de a sex nem megy èn nem tudom ki èlvezni ugy ahogyan szeretnèm ebben az a problèma h 16 centis farkam van ès olyan erősebb csuklò vastadsàgu baràtnőmnek sokszor fáj ès csak fèlg van benne àltalàban meg csak kis mozdulatokat tehetek h neki ne legyen rossz de nekm mèg nem volt màs lànyalmsexuàlis kapcsolatom nem tudom h massokal is ilyen lenne h vissza kell fogjam magamat èn egyre joban vagyagyom arra h ugy rendedesen szèt kurjam ugy temperamentumosan amedig csak birom csaz is rosz hogy ellègèszorit a puncia ès hamar is el èlvezek de nem az igazi. Mit tegyek menjek el kurvàzni pròbàljak ki màs lànyokat persze ezt mind titokban ès csak sex miat èrzelem mwntesen màst ugy se rudnàknszererni rajta kivûl.

2016. okt. 23. 08:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon szereteheted, ha csak a saját élvezetedről beszélsz, arról egy szót sem ejtettél, hogy neki milyen a szex... Gondolom arra magasról tojsz, csak az a lényeg, hogy jól "szétkrjad"....
2016. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok és nő. És voltam vastag intim méretű pasival, bár a jelenlegi páromnak teljesen átlagos, de vibrim is van, az is igen vastag, azzal sincs gond.:)

Szóval minden azon múlik, hogy megvan-e a kellő felizgultság és szabadon engedés.

Valószínűleg a kérdező barátnője már inkább rástresszel, mert nem tudja elengedni magát, mert nincs meg minden, ami kell hozzá...

2016. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mindenki engem sacaz de nem gondolkoztok 4 èvig csak neki volt jó csak arra figyeltem h neki legyen jó de vàgyom màr vègrw wgyazer h duevàn szètbaszak valakit.
2016. okt. 23. 19:00
 14/16 anonim ***** válasza:

Páran figyeltünk, és mondjuk az 5-ös teljesen korrekten le is írta a helyzetet. ( Nem tudom, figyelted-e, 5-ös hozzászólás ;))


Sajnos ez tényleg elég vastag, nekem is fájna.. Annyira amúgy nem biztos, hogy a barátnődnek így jó a szex.

Ez az első szexuális kapcsolatod, az átlag nőnek szerintem ez már vastagabb a kelleténél, de lehetne rosszabb is.

Pl hiába hosszú valakinek, ha nagyon vékony.


Ahogy mondta már más, esetleg lehet próbálkozni az extra előjátékkal, de ha nem megy, nem tudom. A k.rv.ák már biztos nem szűkek pl, de lehet, hogy véget kéne vetni a kapcsolatnak, még ha ragaszkodsz is hozzá...

Nem fog tetszeni amit most írok, de a szex az fontos része egy kapcsolatnak, és ha nem jó, nem hiszem, hogy vele fogod leélni az életed, és folyton ezen fogod törni a fejed 5 -10 év múlva is...

2016. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Íme az ékes példa arra, amit mindig mondok, hogy mennyire nem vagyunk egyformák, és ennek folyományaként mennyire nem illünk össze mindenkivel. Kérdező, jobb ha mielőbb tudomásul veszed, hogy mást kell keresned. Tudom, ezt lehetetlennek érzed, mert állítólag szereted a barátnődet. Ez a szerelem viszont csak az "első prédának" szól, hidd el nekem. Majd ha lesz még pár barátnőd, akkor rájössz magad is, hogy ez csupán egy felejthető momentuma volt az életednek.
2016. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni, hagyd el szerencsétlen barátnődet, és utána kúrj szét mindenféle kurvät
2016. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!