Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek kézimunkához? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek kézimunkához? Hogyan legyek jobb.

Figyelt kérdés

Nem tudom, valamiért ügyetlen vagyok a barátom kézzel való kielégítésével. Valahogy nem esik kézre a mozdulat. Általában annyit mond, hogy gyorsabban, van hogy kicsit fáj is. Megmutattattam vele, magának hogy csinálja de nem nem tudom reprodukálni. Van valami tippetek esetleg? Vagy hogy ti hogyan szeretitek?

Általában úgy zárom le, hogy váltok orálra. Úgy ha akarom fél perc alatt elmegy, de kézzel nem, és szeretnék ezen javítani.



2016. nov. 2. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Akkor marad az orál. Csináld babaolajjal, esetleg melegített olajjal. Mellesleg én örülnék a helyedben ha nem megy el fél perc alatt...
2016. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorolj rajtam
2016. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simogasd a makkját, akár csak az ujjaiddal. Használj valami síkosítót is mindenképpen, különben gáz. Simizgesd a hasát is közben, combjait esetleg, golyóit... :D Ez úgymond izgatás. Ha ez megvan utána pár perc alatt kicsapod neki... :D
2017. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!