Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel jobb a szex? Azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel jobb a szex? Azzal akibe szerelmes vagy, vagy azzal akihez semmilyen érzelem nem köt?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata érdekelne,hogy miben különbözik a kettő.
2016. okt. 29. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinteed ??


Elvileg, akibe szerelmes vagy. Lelkiekben biztos! De egyébként is, ha csak nem valami - totál - über - önző és béna - aki nem szeret viszont.

2016. okt. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aki tudjuk mi max annak tetszik az érzelemmentes szex..

Persze hogy azzal jobb akibe szerelmes vagy.

2016. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy azzal akibe szerelmes vagyok. ;)
2016. okt. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szerelem érzése rengeteget tud pozitív irányban változtatni a szex minőségén.
2016. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Azzal, akivel a legjobban összeillek szex terén.

A jó szexet nem az érzelmek határozzák meg nálam. Egy pasi, akit egyébként önmagáért, a személyes tulajdonságáért szeretek, attól még lehet kevésbé jó az ágyban.

Míg egy pasi, aki iránt semmit nem érzek, viszont maximális ugyanazok az igényei a szexben, ugyanazokat a dolgokat szeretjük, akkor vele lehet sokkal jobb a szex, mint azzal, akihez esetleg érzelmek fűznek.

Nekem voltak komoly kapcsolataim is, voltak szexkapcsolataim és ha az összeset nézem, akkor szexeltem már sokkal jobban olyannal, akibe nem voltam szerelmes, tehát csak szexeltünk, mint akivel együtt voltam és szerelmes voltam.

Szóval nálam a szerelem semmit nem befolyásol.

29N

2016. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem függ ettől, ugyanis nekem a vadság, a szenvedély, a határozottság, az az energia kell amitől már akk elkezdesz remegni mikor még hozzád sem ért.. ezt mindet beletudom adni ugyhogy el is várom
2016. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akivel kölcsönös perzselő szerelem van.

28F

2016. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
A szex testiség. Akitől jobban bevadulok, és jobban összeillünk az ágyban. Nekem nem a szerelemtől lesz jobb.
2016. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Akihez semmilyen érzelem nem köt, mert nincsenek elvárások, megfelelési kényszer. Ezek miatt jobban el tudom engedni magam és sokkal jobb a szex. 29 N
2016. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!