Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Hogy magyarázza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy magyarázzam el /ki? (19 l)

Figyelt kérdés
Voltam hétvégén egy buliban..sokat ittam,nem kertelek nem emlékszem semmire..de találtam egy képet a telefonomban,amit a barátomnak és egy másik csajnak valamiért véletlen el is küldtem hajnalban..és ezen éppen én vagyok ahogy orálisan játszok valakin..nem tudom ki volt az,csak a pénisze látszik a képen,az egész homályos is,de egy selfie,és látszik h én vagyok rajta...szörnyen érzem magam,én még csak sose néznék másra esküszöm,FOGGALMAM sincs mi történt,szörnyű hülye vagyok hogy ennyit ittam..hogy mondjam el ezt a barátomnak?nem akarom elveszteni,és borzasztóan sajnálom ezt most egy r.bancnak érzem magam ...pedig esküszöm sose tennék ilyet!

2016. nov. 14. 20:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Lehet dugtatok is!
2016. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
még nem látta...
2016. nov. 14. 21:33
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
tuti le is nyelted a végén móhón.
2016. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

Ez kamu... ha valóban annyit ittál volna hogy semmire sem emlékszel akkor a detoxban keltèl volna fel... olvass utána az alkohol hatása az agyra ... ha semmire sem emlékszel akkor olyan mértékű alkoholmèrgezèst kaptál volna ami pont elég ahhoz hogy ne heverd ki "csak úgy"

Miért nem mondod azt hogy unatkozol és ez jutott eszedbe épp

2016. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
19 évesen részegen selfie egy idegen pénisszel..nem semmi! Éljen a mai fiatalság! :) Arra vigyázz,hogy nehogy a másik csajnak eszébe jusson felhasználni a képet.
2016. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mit akarsz azon ki magyarázni hogy részegen más pasi péniszét szoptad és ráadásul kép is készült róla amit el küldtél a párodnak... Az hogy p...csa részegre ittad magad az nem mentség... Gondolom ha a párod küldött volna egy olyan képet amin egy másik lánnyal kamatyol akkor ki vágnád a hiszti parádét... Legyen Gerinced... Egyébként meg normális Pasi ezek után nem marad veled.. Majd megtanulod hogy máskor mennyit szabad inni.. 22 L
2016. nov. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A 10 nek üzenném hogy persze hogy nem ittam le magam eléggé soha mivel nő vagyok és eléggé undorító amikor egy nő s*gg részeg szerintem.férfibe sem "szép látvány" dehogy nőbe... Ugyanmár.Nem is fogok soha annyit inni pedig már volgam jópár nagyon jó buliban de mindig tuttam hol a határ!! 7 es voltam
2016. nov. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hááát, ez bukta!
2016. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az alkohol kihozza az igazi ént sokszor, főleg a vágyakat, a problémákat és az elfojtott érzéseket.

Lehet józanul, meggondoltan nem csinálnál ilyet, viszont úgy néz ki, hogy amikor a határok elmosódnak, akkor te csak tombolni szeretnél, perverzkedni és megbotránkoztatni.

Ez nem arról szólt, hogy mekkora volt az a farok és hogy tetszett e, itt arról volt szó, hogy valami olyat csinálsz amit normálisan nem csinálnál.


De ez mindegy.

Szóval a pasi még nem nézte meg, jól láttam? A csajról tudsz valamit?

Elsőnek gyorsan kideríteném és utána arra mennék rá, hogy teljesen tüntessük el a nyomokat, mert ez baromi nagy gáz lehet az életedre, ha mindenhova kikerül.

A pasiddal meg le kell ülni és beszélni és egyszerűen megnyílni. Igen, lehet hogy szakítotok, ez benne van, de a tetteknek következményei vannak, ezt el kell fogadni.

Most tüzet kell oltanod, ha már felgyújtottad részegen az erdőt és nem sírni otthon, hogy mit csináltál, az nem megoldás.

2016. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen szerintem már nincs mit kimagyarázni. Oké, mondhatod azt, h részeg voltál, de ez akkor sem jó mentség. :D
2016. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!