Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Hogy magyarázza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy magyarázzam el /ki? (19 l)

Figyelt kérdés
Voltam hétvégén egy buliban..sokat ittam,nem kertelek nem emlékszem semmire..de találtam egy képet a telefonomban,amit a barátomnak és egy másik csajnak valamiért véletlen el is küldtem hajnalban..és ezen éppen én vagyok ahogy orálisan játszok valakin..nem tudom ki volt az,csak a pénisze látszik a képen,az egész homályos is,de egy selfie,és látszik h én vagyok rajta...szörnyen érzem magam,én még csak sose néznék másra esküszöm,FOGGALMAM sincs mi történt,szörnyű hülye vagyok hogy ennyit ittam..hogy mondjam el ezt a barátomnak?nem akarom elveszteni,és borzasztóan sajnálom ezt most egy r.bancnak érzem magam ...pedig esküszöm sose tennék ilyet!

2016. nov. 14. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát mégis megtetted....magyarázkodni meg nem kell, mivel ha jól értem, már a pasi is megkapta a képet szerencsére.
2016. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
sztem kamu,de ha igaz te biztos nem tennél ilyet,nemis innál ennyit hagyjuk már,benned van a vér a hajlam rá.remélem barátod mint macskát téged.ez alap.
2016. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
abból hogy valaki mennyit iszik mondjuk nem jön hogy rbanc is..
2016. nov. 14. 20:59
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
nem feltétlen de szorossan összefügg.és akkor kijön az igazi énje.
2016. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de basszus miért csináltam??még csak nem is vágyból,akkora a micsoda a képen ami már nekem nem is tetszik akkora...egyáltalán hogy jutott eszembe??
2016. nov. 14. 21:13
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
ugy hogy ez a valódi éned.
2016. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj csak ez a "sokat ittam és azért csináltam meg nem emlékszek semmire" nem állja meg a helyét !! Ha tényleg szereted a párod józan paraszti ésszel gondolkodsz nem csinálsz ilyet!! Én ihatnék akármennyit akkor sem csinálnám ezt biztosan tudom.max ha elkábítanának és nem volnék magamnál max akkor.Lásd be ez benned van nem a sok pia az oka.22/l
2016. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Az ilyet nehéz kimagyarázni. Őszintén és megbánóan be kell vallani, ahogy a #7-es írja.

Személyesen sajnálom, hogy nem velem játszottál orálisan. Lehet nagyon élveztem volna, de erről lemaradtam :-(

2016. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már nincs mit magyarázni...
2016. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

a fiúd még nem reagált a képre?



aki azt irja ilyet sose tenne vagy nincs olyan hogy nem emlékszik semmire az még sose itta le magát igazán. Van aki pont ilyet tényleg nemtenne tenne helyette más hülyeséget aki meg azt irta hogy az igazi énje felszinre tör az se normális kivétel ha ő nála az igazi én a részeg én.... ember ha valami kivesz belőled valamit mint az alkohol a gátlásokat akkor rohadtul nem az igazi éned jön elő hanem egy elcseszett valami. Attól mert nem kellemes a negatív érzelmek a fájdalom ugyanugy szerves része az énünknek.

2016. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!