Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más is aki nem tud elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki nem tud elmenni ha szájjal elégítik ki? Fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Ameddig szűz voltam, és nem volt részem orális kényeztetésben, azt hittem hogy az a világ legjobb érzése.

Azóta két lánnyal is megtörtént, de annyira egyikkel se volt jó, vagyis jelenlegi barátnőmnél se élvezem annyira.

Én vagyok a hibás, esetleg mások is vannak akiknek annyira nem jön be ha sz pják?

Esetleg kifogtam két, nem túl jól orálozó leányzót?

23 f



2016. nov. 8. 23:06
 1/8 RRR ***** válasza:
én pl. csak akkor,ha nyalom a punciját közben (69)
2016. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találkoztam ilyennel életem során. (Nem én csináltam $zarul, előre közölte, hogy ő úgy nem tud.)
2016. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom te is túl sokat verted, és megszoktad a saját kezedet.
2016. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szex közben sosem élveztem el, csak ha kézzel vagy szájjal csinálták.

18L

2016. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:

4!

segíts be magadnak szex közben!

2016. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele nagyon sokáig, eltartott vagy 2 évig, mire először elsültem így. Sajnos közel sem ért hozzá olyan sok csaj, mint ahogy hirdetik. Nekem az segített az ügyetlenebb csajoknál, hogy becsuktam a szemem, és valami izgatóra gondoltam, vagy elkezdtem mozogni a szájukban én magam.
2016. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam. De egyszer-kétszer már sikerült a páromnak eljuttatnia a csúcsra szájjal... csak megfelelő technika kérdése. Legutóbb pl nem szopogatta, csupán a péniszem alját ingerelte a nyelvével... és láss csodát, kitartása eredményt hozott: akkorát élveztem, hogy teljesen lezsibbadt a testem!


25/F

2016. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de én sem tudok elmenni soha, csak ha magamnak csinálom és egyedül vagyok. Szóval nem biztos hogy a két lány volt rossz, lehetnek pszichés gondjai is.
2016. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!