Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogy tudtok elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy tudtok elmenni rosszlányokhoz?

Figyelt kérdés
Nem undorodtok olyan nőktől akik naponta több férfival közösülnek? Hogy tudtok egyáltalán hozzájuk érni? Fel nem tudom fogni...
2016. okt. 21. 23:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Épp tervezem hogy elmegyek egyhez ;-)
2016. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
hát mert van köztük pár nagyon szép :)
2016. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én inkább egyetemista csajok közt keresgélek,,támogatólag...
2016. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Te sem veszel minden nap új tányért. Koszos, elmosod.
2016. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon egyszerű a dolog. A lány nyúlt egy szolgáltatást, amelyet az emberek igénybe vesznek. Így az ő érdeke is hogy odafigyeljen önmagára, az egészségére és a tisztaságára. Ráadásul nekem, azaz aki igénybe veszi a szolgáltatását, szintén érdekem az, hogy vigyázzak önmagamra - elvégre fontos az egészségem - illetve a lányra is - hogy ne ejtsem őt teherbe még véletlenül sem, vagy ne kapjon el tőlem valamit. Kedves és figyelmes vagyok vele, hiszen ő is az velem. Nem értem, miért kell őket lenézni, hiszen ők is fontosak a társadalmunkban.


23/F

2016. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
en undorodom toluk. pedig szuz vagyok es megis. ha az maradok se megyek ilyen nokhoz undoritoak meg szegyelnem is magam milyen balek vagyok
2016. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ugyan sosem mennék hivatásoshoz, de más lány esetében mégis mi a garancia?

Ismerek egy srácot, akinek volt egy szexkapcsolata. Kiderült a csajról, hogy aznap már 3 sráccal csinálta és a haverom elkapott a csajtól valamit.

Igazából én ezért fekszek le csak olyannal, akit azért már megbízhatónak tartok.

2016. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ott a nők nem játszák az agyukat és nem egoisták.Azt kapod amit 1 normálistoó kellene....Nézz már körül. Valakire ráírsz itt elküld a p.i.cs.á.b.a miközben lehet otthon masztizik,ezek a mostani nők.Másrészt a normál nők itt is van aki 3-asozik és hasonlók szal nem áll tőle sokkal messzebb
2016. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Én autóval szoktam elmenni
2016. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megmagyaráznád az álláspontodat? Tudod, mert szerintem érthetetlen. A "rosszlányok" nagyon sok értelemben áldás a társadalomnak.
2016. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!