Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy én olyan férfira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy én olyan férfira vágyom, aki uralkodik felettem, és parancsol?

Figyelt kérdés
Amikor olyan kedve van térdeltessen maga elé és kényszerítsen hogy leszopjam, szex közben is fogjon le, vagy kötözzön ki, verje el a fenekemet, tépje a hajamat, és beszéljen velem úgy mint egy szolgával. Ha nem teljesítem a parancsait pofozzon meg, és büntessen meg. Vannak ilyen férfiak? Miért nem ismerek egyet sem? Gondolom senki nem ezzel ismerkedik, hogy hé én erre vágyom, de akkor meg honnan lehet kideríteni? 25/N
2016. nov. 5. 15:27
1 2
 11/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Normálisnak normális. Átlagosnak nem átlagos. Lehetsz formabontó és ismerkedj ezzel, legalább hamarabb dűlőre jutsz.


De amúgy alkalmazhatod a külső szemlélő példáján keresztül is a kis vágyaidat. Úgy kikerül a kitárulkozás.

2016. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a szíve mélyén nagyon sok nő vágyik erre, vagy ehhez hasonló dolgokra. A magam nevében nyilatkozva ez nem azt jelenti, hogy állandó megalázásra vágyik, de néha jól esik a kontrollt és a felelősséget teljes mértékben átruházni a pasira, és kipróbálni új dolgokat, amik nem hétköznapiak. 28N
2016. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont ilyen nő kéne.
2016. nov. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Írj
2016. nov. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem normàlis,de a putrisok közt sok ilyen férfi van,keresgélj ott.
2016. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!