Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy én olyan férfira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy én olyan férfira vágyom, aki uralkodik felettem, és parancsol?

Figyelt kérdés
Amikor olyan kedve van térdeltessen maga elé és kényszerítsen hogy leszopjam, szex közben is fogjon le, vagy kötözzön ki, verje el a fenekemet, tépje a hajamat, és beszéljen velem úgy mint egy szolgával. Ha nem teljesítem a parancsait pofozzon meg, és büntessen meg. Vannak ilyen férfiak? Miért nem ismerek egyet sem? Gondolom senki nem ezzel ismerkedik, hogy hé én erre vágyom, de akkor meg honnan lehet kideríteni? 25/N
2016. nov. 5. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
mind erre vágytok :)
2016. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
alapjáraton nem vagyok ilyen, ennyire.. de kérésre bármi lehet :D
2016. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, biztos van olyan, aki ezt megérdemli, de ha szerepjátékozunk egyet, akkor talán belefér, ha felvesszük kamerára kifejezetten saját magunknak..
2016. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb minden második pasi ilyen lányt keres itt a gyikon. Válogathatsz közülük.
2016. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Merre laksz, ribnbancccc?

Azonnal megírod nekem, különben bajok lesznek!

2016. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális De egy szubmisszív beállítottságu lánynak ez természetes..
2016. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a szíve mélyén sok férfi vágyik erre, csak nem meri kimondani, mert a legtöbb nő nem ennyire szubmisszív, mint te.
2016. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem normális. én is ilyen vagyok de magam sem tudtam addig hogy ez nekem bejön amíg az ex barátnőm nem állt elő a te kéréseidhez hasonlókkal először furcsa volt de megtettem neki később jött magától. ezzel azt akarom mondani ha esetleg kapcsolatban vagy/leszel akkor ha érdemesnek találod rá a másik felet mond el neki mit szeretnél és vagy bejön vagy nem. ha jól kijöttök biztosan megfogja próbálni már csak abból kifolyólag hogy neked jó legyen!
2016. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális én is ilyen férfire vágyom,és én is ennyi idős vagyok.
2016. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!