Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félrelép a férjem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelép a férjem?

Figyelt kérdés
Nagy vita van mindig ebbol. Sokszor en kezdemenyezek. De latom rajta, hogy csak azert fekszik le velem, hogy ne legyen vita. Elmondta hogy nem kell surun szeretkezni. Ha 2 hetig nincs akkor sem dol ossze a vilag.Ne legyek turelmetlen, varjam ki, mig megkivan. Na de ha rajta mulik soha nem lesz szex. Csak en ezt nem birom igy ki, szerintem egy egeszseges embernek szuksege van a szexre nem mondok sokat heti 2x. Vagy en latom rosszul? Velem van a baj? Mit tegyek?

2016. okt. 31. 23:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9# Nyugodj meg! Neked ilyenben sose lesz részed.
2016. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem veled van a baj ezt most mondom...és ettől még tényleg nem feltétlen csal meg,ezer más oka lehet ahogy azt többen jól megfogalmazták előttem. De én pl. a barátnőmmel ugyanezt élem át közel 3 éve,sokáig küzdöttem próbáltam kideríteni az okát,leültem megbeszélni,ráhagytam mint most te,tudod mi lett ? Heti-2 heti 1 szexből,havi-2 havi 1,de már tudod kit érdekel...exeim érdekes mód nem voltak ilyenek,tudom h én vagyok a hülye h vele maradtam bla bla bla,de emberileg meg értékes tulajdonságai vannak,nem jó példa,valóban,de én egyszerűen elkezdtem félrelépni,úgy érzem belefér... Nem te vagy a hibás,ezek az emberek rosszul vannak összerakva,meg a más egyéb kérdésekből is "fúj nem sz*opom le a barátom"fúj nem nyalom ki a barátnőm"fúj csúnya a p*ncim"én még 3x évesen is szűz akarok maradni"meg ezek akik hetekig hónapokig nem kívánják a szexet pedig látszólag egészséges felnőtt emberek,nem ritkán fiatalok<menny'etek má' a p**csába... Ne ezek legyenek mérvadók szerintem...
2016. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Mennyi idősek vagytok??
2016. nov. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
7 eve en 30 a ferjem 36
2016. nov. 1. 08:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is fáradtak vagyunk a sok munka, gyerek és háztartás mellett, párom is dolgozik, a többi dologból nem nagyon veszi ki a részét, mikor hazáér lefekszik pihenni 1 órát. Habár sokszor egyik porcikam se kívánja, de így is naponta-kétnaponta van szex, mert bár én nem igénylem (elég lenne heti 1 is), ő igen, így a béke érdekében..
2016. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

#11

Miben? Most mondtam, hogy nem akarok ott lenni semmilyen szülésnél.

2016. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!