Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félrelép a férjem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelép a férjem?

Figyelt kérdés
Nagy vita van mindig ebbol. Sokszor en kezdemenyezek. De latom rajta, hogy csak azert fekszik le velem, hogy ne legyen vita. Elmondta hogy nem kell surun szeretkezni. Ha 2 hetig nincs akkor sem dol ossze a vilag.Ne legyek turelmetlen, varjam ki, mig megkivan. Na de ha rajta mulik soha nem lesz szex. Csak en ezt nem birom igy ki, szerintem egy egeszseges embernek szuksege van a szexre nem mondok sokat heti 2x. Vagy en latom rosszul? Velem van a baj? Mit tegyek?

2016. okt. 31. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Vele van a baj, de ettől még nem biztos, hogy félrelép. Valami baja is lehet, vagy nem kíván.
2016. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 RRR ***** válasza:

lehet,hogy ő ilyen

régebben is ennyire puha pö.c.s. volt?

2016. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem. Soha nem volt ilyen. Lehet kivalthatta az is, hogy vegignezte a szulest. Erre rakerdeztem, de tagadja.
2016. okt. 31. 23:44
 4/16 RRR ***** válasza:

az lehet

viszont,hogy ezt mivel lehetne orvosolni arról még elképzelésem sincs....

huhh te szegény

2016. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Ő se biztos, hogy tudja tudatosan. Ha a szülésed végignézése óta nem kíván téged, akkor tudatalatt is kiválthatta nála. Vagy az is lehet, hogy a szülés után kicsit leadtál külsőségekben, nem úgy nézel ki, mint amilyen voltál, és már amiatt nem kíván téged. De az is lehet, hogy valami más egészségügyi problémája van, vagy éppen túl stresszes és fáradt valami miatt (munka vagy egyéb), és ezért nem akar annyira szexelni. Mindenesetre nem ártana komolyan leülnötök mindezt megbeszlni teljesen őszintén, mindenféle vita és hiszti nélkül, az segítene a legtöbbet! És az meg egyáltalán nem biztos ezekből kiindulva, hogy meg is csal téged.
2016. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitevo legyek. Rossz, hogy ez idaig jutott a kapcsolatban. De tudom ezt evekig nem lehet csinalni. Fiatalok vagyunk.
2016. nov. 1. 00:04
 7/16 RRR ***** válasza:
56%

adj neki időt

próbálj vele másképp orgazmushoz jutni

2016. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Epp ma beszeltuk meg ezeket, amit leirtam. Igen faradt, sokat dolgozik. En is dolgozom baba mellett, segitsegunk nincs.En is faradt vagyok de ez hianyzik. Mondtam neki jo,innentol kezdve ha majd akar valamit akkor majd lesz szex.
2016. nov. 1. 00:13
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

"hogy vegignezte a szulest"


Ezek után nekem is elmenne a kedvem a dologtól.

2016. nov. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 omba ***** válasza:

Ott voltam a szülésnél, nekünk utána is maradt a mindennapi szex, dolgoztunk, fáradtak voltunk... szóval az nem szükségszerű.

Ilyen ritka együttlét az gyilkos hatású, - össze lehet már számolni, hogy életed végéig hány alkalom lesz - az rémes.

2016. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!