Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csalom a férjem. De a szeretőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalom a férjem. De a szeretőm tudja csak megadni azt, amit igazán kívánok. Évek óta kérlelem a férjem, beszéljük, meg a dolgot, de neki tökéletes ez az állóvíz. Nekem meg nem. Tanács? Persze nem tudja hogy van valakim.

Figyelt kérdés
Középkorúak vagyunk, 20 éve házasok. Soha nem hittem volna, hogy ez lesz, de ide jutottunk.
2016. márc. 15. 20:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Igazából lövésem sincs. Tudnék neked én is mit mesélni és tudom hogy minden döntés ezzel kapcsolatban iszonyat nehéz. De haszeretnél rólla beszélni írj privátot
2016. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
39%
Te csak egy huscafat vagy az sem emberi hanem alati! Remelem a ferjed is csal evek ota mast ugysem erdemelsz
2016. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 RRR ***** válasza:
ez patt helyzet
2016. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Tanács: ne csald a férjed!
2016. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Te meg egy segg..fejj akinek fogalma sincs semmiről. Lépj odébb. Köszi.
2016. márc. 15. 21:06
 6/33 anonim ***** válasza:
69%
:D ezt kajak úgy írtad le mintha a kapcsolatban csak te lennél, és csak te lennél a fontos. K*vára nem értem ezt a vislekedést hozzám hasonló sík hülye fiataloknak szokásuk ezt csinálni akik nem tudnak elszámolni a tetteik következményeivel, és ezzel mit akartál amúgy neki mutatni? Nekem csak annyi jönne le , hogy okés van egy ri*nc feleségem akinek nem elég a farkam, és akkor annyi nincs benne , hogy megmondja hogy nem működik a dolog és inkább haggyuk el egymást nem itt még játszom magamat színjáték. Én a helyébe inkább el sem mondom mit csináljak egy pofonnal azért remélem megajándékoz, és megszabadul szerencsétlen tőled...
2016. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
mi az amit igazán kívánsz és a férjed nem adja meg?
2016. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudtam, hogy 21 órakor van kimenő a zárdából... Elnézést, de mennem, kell, vár a szeretőm... Jó Éjt!
2016. márc. 15. 21:16
 9/33 anonim ***** válasza:
56%
Inkább vagyok egy hű segg.fej mint egy jelentéktelen ri.nc egy semmi egy nulla ;) ha kell irok meg hogy lepontozhass remelem kiderul es egy oriasi pofonnal mesz az utcára!
2016. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
Tanács? Hát neem is tudom, esetleg az, hogy ne b*asszál félre???! Mi van az emberekkel, de komolyan? Ha ennyire sz*ar a szex és a férjed nem tud kielégíteni, akkor válj el b*zdmeg és utána r*ibancoskodhatsz tovább. Undorító komolyan.
2016. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!