Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csalom a férjem. De a szeretőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalom a férjem. De a szeretőm tudja csak megadni azt, amit igazán kívánok. Évek óta kérlelem a férjem, beszéljük, meg a dolgot, de neki tökéletes ez az állóvíz. Nekem meg nem. Tanács? Persze nem tudja hogy van valakim.

Figyelt kérdés
Középkorúak vagyunk, 20 éve házasok. Soha nem hittem volna, hogy ez lesz, de ide jutottunk.
2016. márc. 15. 20:58
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

11#

Jobb lesz mint neked, az biztos.... :) Jó éjt.

2016. márc. 15. 21:30
 12/33 anonim ***** válasza:
48%

Az ilyenek csak ösztönylények. Az állatoknál csak kicsit vannak magasabb szinten.

Nem társai senkinek, nem tisztességesek senkivel.

Csak nekik legyen jó.

2016. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
35%

Legyen benned annyi gerinc hogy odaállsz a férjed elé és elmondod mi a helyzet.

Ha meg nem tetszenek a többiek válaszai akkor miért írtál ide, he? Tipikus önigazoláskereső vagy.

2016. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
kamu a kérdés emberek, egy trollal vitatkoztok :D
2016. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
#17: lehet hogy igazad van :) de érdekelne miért ír valai ilyeneket? Erre veri ki?
2016. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 poiu ***** válasza:
Gyerek van?
2016. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

18", 17#


Nehezen tudnám megtenni, mert Én Nő vagyok, de ti valószínűleg itt élitek ki kicsinyes hajlamaitokat.... Ennyi percem volt még , amit eltudtam pazarolni....

2016. márc. 15. 22:13
 18/33 anonim ***** válasza:
56%

"mert Én Nő vagyok"


Nem, helyesbítenék, te egy gerinctelen féreg vagy.

2016. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Jó éjt Neked is! :)
2016. márc. 15. 22:20
 20/33 anonim ***** válasza:
szerintem válj el. ha valami nem oké a kapcsolatban akkor nem érdemes erőltetni. ha nem vagy boldog, félrelépsz és ez nem helyes. a szeretővel se sok értelmet látok mert valószínüleg előbb utóbb csöbörből vödörbe jutnál, szóval inkább keress egy normális férfit. sosem túl késő változtatni. sokkal jobb mint vegetálni egy életen keresztül valakivel akit már nem szeretsz úgy, nem tudsz felnézni rá mert Ő képtelen szembenézni ezzel a helyzettel és GYÁVA módon inkább elfogadja. én nem lennék együtt egy ilyen puha p_ccsel.
2016. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!