Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csalom a férjem. De a szeretőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalom a férjem. De a szeretőm tudja csak megadni azt, amit igazán kívánok. Évek óta kérlelem a férjem, beszéljük, meg a dolgot, de neki tökéletes ez az állóvíz. Nekem meg nem. Tanács? Persze nem tudja hogy van valakim.

Figyelt kérdés
Középkorúak vagyunk, 20 éve házasok. Soha nem hittem volna, hogy ez lesz, de ide jutottunk.
2016. márc. 15. 20:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Sajnos eleve, ha rossz a szex nem lesz boldog a párkapcsolat, és ha az egyik fél nem nyitott a megoldások keresésére ott a másik előbb vagy utóbb félre fog menni. Úgyhogy én egyáltalán nem hibáztatlak. Ha nincs gyerek szerintem válj el, így soha nem leszel boldog és a férjed sem.


32F

2016. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
71%
gyerek mellett is el lehet válni, sőt el KELL. így a gyerek csak a hazug viselkedésmintákat tanulja el és neki is ugyanilyen vacak kapcsolata lesz mint a szülőknek.
2016. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A férjed ennyi évesen valószinűleg nem fog megváltozni,nem is érdekli a problémád.Ne hibáztasd magad.A beszólogatók nagy része nem tudja milyen 20 év házasság után belefáradni dolgokba,még az életkoruk sincs annyi.Nem nagyon tudsz mit tenni,két ember kellene hozzá.
2016. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!