Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én érzem úgy, hogy a nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érzem úgy, hogy a nők a tökéletes pasikra buknak? Többi lent!

Figyelt kérdés

A többségnek

a vékonyabb jól öltözött vagány srácokra mennek! Az átlagos fiúkat kikerülik.

Még azok a nők is akik gyerekesek vagy elváltak is válogatnak! Még a csúnyább lányok is válogatnak!

Átlagos 28 srác vagyok, jó srácnak mondanak,

180 cm vagyok és nem vagyok vékony alkat!

átlagos öltözködés, kopasz vagyok ami nagyon zavar!

És szerintem a nőket is ez ijeszti el,

valamiért a hajas srácokra jobban buknak! Nem szeretik

a nagyobb darab srácokat! Inkább a vékonyabb az ideáljuk!

Figyelem az ismerőseimet és mindig azok a srácok nőznek be akik ennek az ellenkezője!



2016. febr. 13. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen rossz irányból közelíted ez. Nem a többséggel kell foglalkozni. Meg nem arról van szó, hogy válogat az ember, hanem egyszerűen van, aki beindítja és van aki nem. És semmi értelme olyannal, aki nem.


Azon kéne agyalnod inkább, hogy mi izgalmas van benned, amitől valakinek elpattan az agyában valami. Ha semmi akkor ne csodálkozz, és változtass.

2016. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tökéletes pasi nincs,tökéletes nő sem.csak annak gondolják magukat.nekem pl. nem tetszenek a túl vékony,izmos pasik.és kopaszság is sok pasinak jól áll.de ha téged zavar akkor újíts valamit a külsődön hogy elterelje a figyelmet a fejedről.

27N

2016. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mit tehetek? Nem tudom mi kell a nőnek, mindenki mondja, hogy ne foglalkozzak meg fogadjam el magam!

De szerintem a nők még mindig az ösztöneikre hallgatnak!

A vékony divatos srácokat veszik előre a többiek csak ha nagyon érdekesek!

2016. febr. 13. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Kinek mi a tökéletes:)

Nekem pl ilyen, mint itt a 12.

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..

Nekem nem kell, hogy vékony legyen, csak ne legyen se olyan sovány, se olyan husimusi, hogy sajnáljam. Átlagos öltözködés az tökéletes. Kopaszság, hát na bumm, hát nem adatott neked szép hajkorona, de hát attól még lehetsz vonzó.

2016. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy a nő mondja meg neked milyen legyél. Legyél a magad számára izgalmas. De tényleg. És ezt mutasd meg nekik. És neked egyetlen egy nőt kell találni. Teljesen minden mire bukik a többség.
2016. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mostanában úgy érzem nem tudok 100 százalékot adni.

Lehet csak ezért bánt a dolog! :)

Mert nincs túl nagy gondom magammal csak régen sokat utasítottak vissza olyan nők akikkel akartam kezdeni valamit!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. febr. 13. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis bajusz v borosta pluszt ad az arcodhoz, azokon a képeken baromi jól nézel ki szerintem. - Meg nagyon kedvesnek is tűnsz, barátságosságot tükröz az arcod, ez számomra pl nagyon fontos, hogy aranyos legyen valaki, és ez zsigerből jöjjön. És a képek alapján szerintem zsigerből is. - De amúgy leszámítva a fülbevalót, a fülbevaló 20-ból egy pasinak áll jól. Nagyon keveseknek.
2016. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!