Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha rendszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha rendszeresen megerőszakol a férjem?

Figyelt kérdés
Férjemmel 4 éve élünk együtt, megértjük egymást, gyermek vállalása még nincs tervben. A szexuális életünk viszonylag aktív, egy héten 2-3 együttlét jellemző. Mindketten dolgozunk, fáradtak vagyunk a nap végére. Van úgy, hogy nem kívánom a szexet. A férjemnek nagyobb igényei vannak az enyémnél, ami érthető, viszont ha én nemet mondok az aktusra, akkor ő erőszakosan hajtja végre akaratát, gyakran elég durva módon. Próbáltam ezt vele megbeszélni napközben, a nagy igényeire hivatkozik, meg arra, hogy ő is férfiból van. Viszont én úgy gondolom, hogy a szexuális együttléthez mind a két fél beleegyezése szükséges, nem lehet csak úgy behatolni, ha én nemet mondtam rá, és ellenkezek. Ezek heti rendszerességgel történnek meg, úgy kb. 3-4 hónapja. Egyszerűen nem lehet rá hatni szép szóval. Ez engem nagyon aggaszt, én szeretem, mert a férjem, de minden egyes erőszakos szex kellemetlen nekem, rosszulesik, amit ő képtelen tolerálni. Mit tegyek? Lehet a saját férjem ellen feljelentést tenni a rendőrségen?

2016. okt. 13. 20:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Ne rendőrségre menj, hanem válj el...
2016. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon remélem, kamu a kérdés.. Az első ilyen után kellett volna elválni, ha nem feljelentést tenni, nem pedig megvárni, hogy rendszeres legyen. Jesszusom..
2016. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hát. Utána mi lesz? Haza mész és éltek tovább boldogan? Épeszű ember már az első alkalom után beadta volna a valopert és feljelentette volna.
2016. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
És ezek után még nem hagytad el? Nálam az első alakol után nagy ívben repülne. Ez az "ember" nem tisztel téged.
2016. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Snorri válasza:
77%
Fogadd meg a tanácsom, amint lehet pakolj össze, és add be a válópert. Soha többé ne menj a közelébe ennek az "embernek"!!!! Szerezz bizonyítékot, ha még egyszer megtörténik, mielőtt elhagyod. Nőgyógyász megállapítja. Jelentsd fel, vagy fenyegesd meg, de többé ne állj szóba vele! Gyereket meg eszedbe ne jusson szülni egy ilyen szemétnek! Megerőszakol szülés után 1 héttel is, te meg rámész a fertőzésre, sérülésre...szegény gyerekről már ne is beszéljünk.
2016. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
76%

A férjemnek nagyobb igényei vannak az enyémnél, ami érthető,


miért is érthető?

2016. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
De szar kamu. Minden rendszeresen megerőszakolt nő a Gyakorin kérdezgetné nagy tanácstalanul, hogy mit is tegyen, brühühű.
2016. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
88%

Az én férjemnek is többre lenne igénye időnként. Ha van kedvem akkor csinálom kézzel. Ha ahhoz sincs akkor van saját keze. De sosem kényszeritene semmire,sőt...

Attól mert férfi nem következik egyből hogy nagyobb az igénye téged meg erőszakkal kényszerít...

2016. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Minimum hangfelvételt készíts és irány a rendőrség.
2016. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
kellett neked migránccsal kezdeni
2016. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!