Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha rendszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha rendszeresen megerőszakol a férjem?

Figyelt kérdés
Férjemmel 4 éve élünk együtt, megértjük egymást, gyermek vállalása még nincs tervben. A szexuális életünk viszonylag aktív, egy héten 2-3 együttlét jellemző. Mindketten dolgozunk, fáradtak vagyunk a nap végére. Van úgy, hogy nem kívánom a szexet. A férjemnek nagyobb igényei vannak az enyémnél, ami érthető, viszont ha én nemet mondok az aktusra, akkor ő erőszakosan hajtja végre akaratát, gyakran elég durva módon. Próbáltam ezt vele megbeszélni napközben, a nagy igényeire hivatkozik, meg arra, hogy ő is férfiból van. Viszont én úgy gondolom, hogy a szexuális együttléthez mind a két fél beleegyezése szükséges, nem lehet csak úgy behatolni, ha én nemet mondtam rá, és ellenkezek. Ezek heti rendszerességgel történnek meg, úgy kb. 3-4 hónapja. Egyszerűen nem lehet rá hatni szép szóval. Ez engem nagyon aggaszt, én szeretem, mert a férjem, de minden egyes erőszakos szex kellemetlen nekem, rosszulesik, amit ő képtelen tolerálni. Mit tegyek? Lehet a saját férjem ellen feljelentést tenni a rendőrségen?

2016. okt. 13. 20:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

A nem az nem. Ezt tisztelni kell a férfinek.

Ez az eröszakoskodó hajlama gondolom mas teren is megnyilvanul .

Mi lesz ha gyereketek születik es majd a gyerek elött fogja ugyanugy közösülni, ha neki úgy áll fel a nap bármely szakában. Gyerekeket ezzel szépen tönkreteszi.

Ha nem akarsz szexelni , mert nincs kedved, rá kéne vegyen szeretettel , kedveskedéssel , figyelmességgel , odafigyeléssel , gyengédséggel , akkor biztos ráhangolódnál könnyebben, de ha aznap mégsem, el kéne fogadja, ha szeret es tisztel.,

Örulök szivböl h nincs gyereketek, amúgy ha ez passzol a te izlésednek, akkor jó folytatást !

2016. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Költözz el, add be a válópert. Ha utána zaklat, akkor menj rendőrségre.
2016. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom pénz is játszik a dologban.. ha nem kamu a kérdès
2016. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%
kamu ilyen hulye nö nincs😂😂😂
2016. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8%
1db ember hogyan erőszakol meg 1db másikat?
2016. okt. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
At drága utolsó, egy ilyen beszolas után megerdemelned, hogy valaki élesben bizonyítsa rajtad, simán megoldhato
2016. okt. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Snorri válasza:
92%
15! Ahogy 1 ember megver 1 másikat? Tehát az egyik erősebb. Tudod, az emberek más fizikai tulajdonságokkal rendelkeznek. A férfiak általában erősebbek. Lehet nála fegyver is, azzal 1 ember megölhet 1 másikat. Igyekeztem úgy magyarázni, hogy te is megértsd. A kérdésed alapján ugyanis elég hülye vagy...
2016. okt. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%
Kérdés: amikor nem erőszakkal vagytok együtt,képes vagy élvezni?
2016. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Aki panaszkodik de nem tesz ellene annak nem fáj eléggé"

Innentől nem tudom hogy mi a kérdés lényege

2016. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2016. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!