Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom szerint a jó szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerint a jó szex alapja az, ha a lány fogamzásgátlót szed. Ti is így gondoljátok? L

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg egyáltalán a szex alapja az, hogy nem teszem ki felesleges megterhelésnek a partnerem szervezetét. Nekem pár másodperc egy gumit felhúzni, és semmi mellékhatása nincs. A szex meg nem lesz rosszabb tőle. Alig különbözik az érzés valamiben, inkább csak tudatilag kellemesebb gumi nélkül.

Én tűzzel-vassal hadakoznék ellene, ha a barátnőm tablettát akarna szedni. Mert szeretem annyira, hogy nem akarnám felesleges kockázatoknak kitenni. Ráadásul jóval nagyobb macera, mint nekem egy gumit felhúzni.

"Barátod" meg egy önző pöts, ha van egy kis eszed, hamar lecseréled egy valódi FÉRFIra.

2016. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A palid 1 emeletes barom!!! Mond neki, hogy kőttese el magát.
2016. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A pasid egy beképzelt hülye aki csak magára gondol.


A fogamzásgátló előnye:

- nem kell védekezni

- gumi nélkül jobb a szex


hátránya:

- hormon

- hormon

- hormon

- drága (ezt a pasi nem fizeti)

- folyamatosan szeded

- ja és hormon (mindenkinél változó, de sok csaj aszexuális lesz ÉS sok csajnál óriási problémát okoz a gyereknemzésnél. Csak olvass kicsit utána, hogy manapság hány embernek van problémája)

2016. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!