Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom szerint a jó szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerint a jó szex alapja az, ha a lány fogamzásgátlót szed. Ti is így gondoljátok? L

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért szerintem az erős hogy ez az alapja...valóban javíthat a minőségén mindkét félnek ha nem kell gumi, de azért nem ez az alapja.
2016. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
hát neki tuti jobb lesz, mivel így nem kell gumizni. De elég önző prosztó szövegnek tűnik ez, nem jó jel ha ilyeneket mond
2016. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy f**ság a jó szex alapja a kommunikáció és a megfelelő partnert... nem az ilyen agyilag visszamaradott emberszabású mint a kedves párod
2016. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A jó szex alapja a kommunikáció odafigyelés a kellő törődés a másikkal. Ez egy bunkó kretén. Ha te nem akarsz bogyózni akkor gumiztok. Ez ilyen egyszerű. Kényelmi szempontból biztosan jobb a fogamzásgátló. Ennek még rossz vége lesz figyeld meg.
2016. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül! A barátodnak akkor nagyon kényelmes, de azért még lehet, hogy nem lesz jó a szex!
2016. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ő nem fekszik le olyan csajjal aki nem szed gyógyszert. Ezért voltam kiváncsi mások véleményére.

Ment a zöld mindenkinek!

2016. okt. 31. 22:45
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem árt ha bele lehet élvezni, de számomra nem rontja el az, ha nem. Gumit sosem használok.
2016. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az igazság az hogy a legtökéletesebb érzésekhez, a legmagasabb szintű beteljesedéshez jó dolog a fogazmásgátlás. Ahogy jópáran előttem már leírták, a legjobb szexhez kell egy lelki harmónia is, amit leginkább akkor érsz el ha nem kell azon vacilálnod, hogy időben kivedd, vagy nehogy kiszakadjon a gumi (rengeteg ilyen eset van). Ha gyakorlott a fiú, és tudja mikor kell kivenni, lehet épp Neked jön a legrosszabbkor, és épp számodra elmarad a beteljesülés.



Viszont az bunkóság így kijelenteni hogy nem fekszik le veled amíg nem szedsz gyógyszert. Szerintem ezt meg kellene beszélni vele, és ha görcsösen ragaszkodik ehez a hozzá(d)állásához, szerintem nem ő az akire Neked szükséged van.

2016. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem ez a jó szex alapja, azt megírták, nem írom le mégegyszer. Max kiegészítésnek annyit, hogy szerelemmel a legjobb.


Ha nekem valaki ezt mondaná, ki is rúgnám, mivel ez egyrészt nagyon önzőnek hangzik, másrészt a tabletta csak a teherbeeséstől védi a nőket, a betegségektől viszont nem védi egyik felet sem.


Tablettát lehet valaki alapból nem hajlandó szedni (sok rosszat hallani róla) vagy nem is szedhet valamilyen egészségügyi okból.


Én az első vagyok, így se jók a hormonjaim, nem akarom a szervezetem pluszban terhelni vele. (bár egyesek szerint pont hogy jót tenne).

Kapcsolat elején, lazább kapcsolatban gumi, ha komollyá válik, akkor jöhet a megszakításos, az is csak azért, mert elég idős vagyok már ahhoz, hogyha véletlenül terhes maradok, akkor annak még örüljek is.


Tudom egyik sem a legkényelmesebb, de tönkretenni a szervezetet, csak azért hogy a pasinak jó legyen, az sem kényelmes.

32N

2016. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én alapból nem szedhetek fogamzásgátlót(hiába szeretnék) de ettől aztán a szex minősége nem romlik..
2016. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!