Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők megérzik ha egy srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők megérzik ha egy srácnak nagy a farka de honnan?

Figyelt kérdés

Ne is tagadjátok valahogy jobban vonzódtok ahhoz a férfihoz akinek nagyobb a pénisze még ha nem is láttátok!

Van egy ismerősöm aki nagy mérettel rendelkezik ezt a barátnője is mondta, és csüngnek rajta a nők!

Ezt honnan érzik meg?



2016. okt. 30. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

ez elég logikus.

e miatt sosem volt parája a nőktől,így már fiatalon tapasztalatot szerzett a csajozásban és a dugásban.

a játékszabályokat megismerte,alkalmazta és az átlag feletti adottságával még egy pluszt is tud hozzátenni.

és ezt az ismeretanyagot látják meg benne a nők amit magabiztosságnak hívnak.

2016. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyetem idején egy lakótársam, akinek igencsak méretes volt (egyszer rányitottam véletlen miközben verte), mégis olyan stílusa volt, hogy menekült tőle minden csaj. Szerencsétlen kétségbeesetten próbál azóta is becsajozni, nem sok sikerrel.
2016. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olyan mint mikor megérzed h mi fog történni.. csak néhány embernek adatik meg, nem kollektiven a nőknek
2016. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
intuició.... én ránézésre megálapítom kb 2cm deficit eltéréssel, hogz kinek mekkora farka van
2016. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a viselkedéséből, egyik haverom a barátzóna koronázatlan királya, kezdtük azt hinni hogy homi, elág lányos de azt állítja hogy neki nagy.... én meg nem szeretném megtudni igaz-e.

De egyébként a személységet 10-ből 9-szer jól érzem meg (nem az utolsó részletekig de a viselkedését gyorsan levágom) szóval elkezdtem tippelgetni magamban kinek mekkora lehet de úgyse fogom megtudni soha hogy igazam van-e.

2016. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem érzik meg, nálam mindig meglepődnek, hogy nagy.


26/F

2016. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A homlokára senkinek nincs ráírva, de aki sokat ugat, az nem harap, ennyi mondjuk biztos :D
2016. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megérzik, mivel mindnek a nagy méret kell. Most gondolj bele mit csinálnak egy nevetséges 12cm-el, ami vékony is mint egy ropi? A kisfarkúakat a legtöbb nő utálja, és próbálnak minél hamarabb megszabadulni tőlük (megcsalás, kiprovokált veszekedések stb.)
2016. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!