Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől rbanc leszek? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől rbanc leszek? Vagy változtat bármit is az életemen?

Figyelt kérdés

21 évesen még nem feküdtem le olyannal, aki ne lett volna a barátom. Most viszont másfél éve nem voltam senkivel. Alkalmam lett volna, de mindig kihátráltam. Félek, hogy ettől ribi leszek, vagy megutálom magam...

Vágyom a szexre, az érintésre, de amikor már közeledne az alkalom, hányingerem lesz és undododni kezdek a szextől. Miért? Mekkora bűn, ha kapcsolaton kívül fekszem le valakivel?


2016. okt. 27. 18:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%
"Szerintem nem állatok vagyunk akik csinálják mert jól esik..." Az a vicces,hogy az emberen kívül talán a delfin az az élőlény amely az élvezet miatt is szexel, ha jól tudom :) A kérdésre válaszolva, amíg lelkileg nem vagy rá készen, aggályaid vannak, félsz a lelki ismeret furdalástól, addig ne menj bele egyéjszakásokba. Egyébként én nem tartom ribinek azt a nőt, aki kapcsolaton kívül él szexuális életet, mármint úgy,hogy nincs ép senkije. Nekik is vannak szükségleteik, nálam pedig ez úgy működik,ha egyenlőségről beszélek,akkor az egyenlőség. Az ilyen kulcs-zár közhelyeket meg vagy valami 40-es szűz férfi találta ki, vagy egy 40-es ronda kövér nő, aki ugye szintén szűz.
2016. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A társadalmi elvárások miatt gondolnád magad ri.binek? Szerintem ne érdekeljen más mit gondol és amúgy sincs sok köze hozzá senkinek. Úgy éled az életed ahogy akarod, mindenkinek vannak igényei amiket ki kell elégíteni alkalmanként. Nem azt tartom ri.bancnak aki kapcsolaton kívül szexel hanem azt aki fűvel-fával összebújik. Ha pl találsz valakit akivel jó a szex és megbeszélitek ,h ennél több nem kell mert mondjuk nem jön be a személyisége akkor legyen szexkapcsolat csak és máris meg van oldva a dolog. Aztán lehet ,h olyannal fekszel le akivel nem jó akkor egy kis idő után keresel mást. Túl rövid az élet ahhoz, hogy a többiek elvárásainak akarj megfelelni, magadnak akarj annyi bővel elég! 25/F
2016. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!