Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől rbanc leszek? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől rbanc leszek? Vagy változtat bármit is az életemen?

Figyelt kérdés

21 évesen még nem feküdtem le olyannal, aki ne lett volna a barátom. Most viszont másfél éve nem voltam senkivel. Alkalmam lett volna, de mindig kihátráltam. Félek, hogy ettől ribi leszek, vagy megutálom magam...

Vágyom a szexre, az érintésre, de amikor már közeledne az alkalom, hányingerem lesz és undododni kezdek a szextől. Miért? Mekkora bűn, ha kapcsolaton kívül fekszem le valakivel?


2016. okt. 27. 18:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem, én egy normális értékrendű ember vagyok tudom ez a mai világban furcsa.
2016. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy normális értékrendű pasi gondolom :D Aki azért valljuk be kiéli a vágyait... De ha ezt egy nő teszi , akkor ajajj bújjon el!
2016. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Látom téged is mar a bűntudat, hogy rbanc módjára éled az életed.
2016. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Jól van fiam! :D Most már biztos hogy pasi vagy. Amúgy meg ha ri**anc is lennék sem érdekelne mit gondolnak mások. De ha te kangörcsöt kapsz és egyéjszakásokba bele mész egy lánnyal , akkor is azt mondod a lányra hogy fú mekkora ribi? Vagy élvezed? Na ha mi lányok nem lennénk neked annyi lenne. Szóval így ri***ancozz le minket ;)!
2016. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Miért nem fér bele egy normális értékrendbe az, ha valaki kapcsolaton kívül lefekszik egy másik egyedülállóval? Komolyan kérdezem attól a válaszolótól, aki ezt írta. Kíváncsi vagyok a véleményedre! :)
2016. okt. 27. 19:55
 16/22 anonim ***** válasza:

Erre találták ki- igen, nektek is lányok! :-)- az erotikus masszázst. A te kielégülésedről szól minden, nem kell lefeküdnöd senkivel, de szexuálisan kielégülsz.

35/F

2016. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ez etol egyszerubb.

Olyanal kell szexelned aki nincs a mindennapi barati korodbe. Itt egy rakas ilyen pasit talalsz.

Egyebkenr merre laksz?

2016. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Várd meg míg lesz valakid...
2016. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 T.A.M.i ***** válasza:
77%

Nekem volt egy hoszabb kapcsolatom, akkor vesztettem a szüzességem, a szex szar volt, miattam mert nem voltam elég nyitott, nem mertem, az akkori pasim meg nem jól állt ehhez. Aztán volt 2 x egy éjszakás kalandon távoli ismerőssel, ők egészen mások voltak a szexben, az egyik borzasztó gyenge mutatvány volt, a másik meg szuper volt, nagyon ügyes és segítőkész volt. Aztán összejöttem egy sráccal, akivel már nyitottab, némi tapasztalattal gazdagodva. Ő a férjem azóta :)


Szval mértékkel és kellő védekezéssel szerintem egy két tapasztalaszerző szextől nem leszel ribi. De ha ezt te magaddal nem tudod leboxolni semmiképp ne kezdj bele

2016. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
nem tudnám megcsinálni. Szerintem nem állatok vagyunk akik csinálják mert jól esik..emberek vagyunk, kéne lenni önbecsülésnek. És az hogy kit érdekel mit gondolnak a pasik..hát nem tudom,éngem azért zavarna ha valaki k.vának nézne, főleg ha lenne is rá oka. Persze ez csak az én véleményem. 21 L
2016. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!