Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől rbanc leszek? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől rbanc leszek? Vagy változtat bármit is az életemen?

Figyelt kérdés

21 évesen még nem feküdtem le olyannal, aki ne lett volna a barátom. Most viszont másfél éve nem voltam senkivel. Alkalmam lett volna, de mindig kihátráltam. Félek, hogy ettől ribi leszek, vagy megutálom magam...

Vágyom a szexre, az érintésre, de amikor már közeledne az alkalom, hányingerem lesz és undododni kezdek a szextől. Miért? Mekkora bűn, ha kapcsolaton kívül fekszem le valakivel?


2016. okt. 27. 18:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan ezt érzem..azt leszámítva hogy én csak egy sráccal voltam eddig(aki a pasim volt). De nem merek egyéjszakásba bele menni. Viszont ez szörnyű ha bele gondolsz nem? Miért ne tehetnél azt amit aksrsz? Te is ember vagy és vannak vágyaid! Ne érdekeljen mit gondolnak a pasik (hiszen ők bárkit megdönthetnek , mert ők ettől menők lesznek). 20/L
2016. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Ettől még nem leszel r..banc és egyáltalán nem bűn ha kapcsolat nélkül élsz nemi életet. A lényeg hogy figyelj oda a védekezésre és ennyi.. De ha neked fontos hogy párkapcsolatban legyél akkor ne erőltetsd.. 22 L
2016. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Belegondolva nem fontos, hogy kapcsolatban legyek. Exemmel rossz volt a szex.

De mégsem megy mással..

2016. okt. 27. 19:03
 4/22 anonim ***** válasza:
fiú vagyok szerintem ami nem megy azt nem érdemes erőltetni. vegyél játékszert és segíts magadon azzal. ha pedig nem lesz hányingered akkor nyugodtan csináld :) amúgy ritka ilyen lány van mint te! főnyeremény akivel kapcsolatban leszel.
2016. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért lennék főnyeremény ?
2016. okt. 27. 19:11
 6/22 anonim ***** válasza:
kérdezo gondolom azért írta mert nem fekszel ossze akárkivel mint a tobbi korodbeli lány
2016. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

pontosan ahogy a 6os írja :) kevesebb az esélye annak is hogy egy idő után megcsalnád a párod. am kicsit rosszul fogalmaztam meg az utolsó mondatomat.

Főnyeremény leszel annak, akit kiválasztasz magad mellé. valahogy így értettem.

2016. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen, rbanc lennél ettől.
2016. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Utolsó te gondolom pasi vagy, és hetente szexelsz lányokkal.. Esetleg pasi vagy , de még szűz és 30 éves.
2016. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Vagy egy irigy szűz lány.
2016. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!