Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha egy ismerősötök úgy szed fel egy csajt, hogy rákosnak hazudja magát?

Figyelt kérdés

Egyik haverom felszedett egy lányt. Neki szokásosak az egy éjszakás kalandok ( mármint nem minden lányt megdug, csak nincs hosszan tartó komoly kapcsolata ), de szerintem ez már túlzás.

Azt hazudta, hogy rákos és kb 1 éve van hátra. Szerintem ez már mindennek a teteje, köpni-nyelni nem tudtam. Mit reagálnátok?


2016. okt. 18. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szánalmas és undorító. Főleg hogy a családomban van rákos ember.. És már végig néztem egy családtagom halálát amit a rák okozott... Ezzel a dumával engem nem lehetne felszedni... Persze együttéreznék de szánalomból senkivel se jönnék össze még egy Egyéjszakás kalandra se. 22 L
2016. okt. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nők ebbe a kérdésbe mi a fenéért válaszolnak? :D


Szexért mindent természetesen. Én mostani fejjel nem tenném meg, de ha ő igen, akkor oké.

2016. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon valid kérdés, rákossággal csajozni, persze.


A kérdező egy unatkozó kis pecs.

2022. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!