Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdeményezzek egy férfinál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy férfinál?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön az egyik eladó srác..sokszor találkozunk és apró jelzéseket küldd felém,hogy bejövök neki,de mégsem ír rám se semmi. Mosolyog,rám kacsint,aranyos,stb.. utánnam fordul,integet messziről,ha lát. De eddig ő nem kezdeményezett és túlságosan bejön,hogy ezt kivárjam.Eldöntöttem,hogy ráírok itt neten,de a szia miujság után mit írhatnék? Ha van egy téma akkor könnyebb,de az elején mivel kezdjek? Eddig mindig fordítva volt,azért vagyok ilyen esetlen! :/ 18/L
2016. okt. 17. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ne azt kérdezd meg tőle, hogy "miújság", hanem "Hogy vagy?". ezt követően nyugodtan elmondhatod neki, hogy tetszik neked csak ezt féltél személyesen elmondani neki. Egy férfi felé ez más, ők ezt tudják értékelni is, ellentétben velünk, nőkkel.


23/L

2016. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nem neten irnal ra, hanem beszelgetnel vele.... Marmint ott... Tudod a valosagban.

Nem kell rogton a f@rka hosszarol vagy arrol hogy te inkabb lenyeled minthogy a melledre menjen el. Hanen sima hetkoznapi dolgokrol: Milyen napod volt? - utalom az oszt, es te? - Apam, a hetvegen Rosberg megint jobb lesz, tiszta ideg vagyok. Te kinek szurkolsz? Stb.. Stb..


S kiderulhet hogy nem is annyira az eseted vagy.... mar aznap este randi lesz. S vagy lenyeled vagy nem is akarod olyan hamar. Ez mar rajtad mulik.

2016. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk nyomulj ráá
2016. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El kell, h keserítselek. Ha egy pasi akar tőled valamit, akkor lép. Az, hogy mosolyog, meg aranyos veled, semmit nem jelent. Én is mosolygok szinte mindig mindenkire, de a pasik 99,9 %-a nem jön be ettől függetlenül.
2016. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 4-es jol mondja!

En is kedves Vagyok a lanyokkal foleg azokkal akik tetszenek, de ettol fuggetlenul egyiknel sem kezdenek!

2016. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!