Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Mit szólnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok, ha az "udvarlótok" ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Mielőtt az jönne, hogy reklám meg minden, nem.

Egy nővel ismerkedek, akivel időközben szóba jött, hogy milyen intim mérettel rendelkezem(eddig semmi olyan nem volt, tehát se szex, se petting, de kétszer volt már olyan, hogy csókolóztunk összeölelkezve, nekem meg merevedésem lett és érezte), aztán így szóba jött és én elmondtam neki a paramétereket.

Mondta, hogy tetszik neki, szereti az ilyet(tehát a nagyot).

Aztán itt inkább nem írtam neki, de gondoltam, hogy beírom, hogy:

"Igazából eddig még nem volt panasz, mert volt már két barátnőm, akik kifejezetten a nagyot szerették, aztán már rég nem voltunk együtt, sőt már kapcsolatban voltak, de még visszajártak, szal ha tényleg tetszik akkor valszeg nem fogsz csalódni....:)"


Itt amivel a problémám van, hogy

1.Mennyire gáz felemlegetni az exeket ebben az esetben?

2.Az, hogy visszajártak pasi mellett, tudom, hogy gáz nekem is, de ő csak jót mosolygott rajta.


Köszönöm


2016. okt. 12. 23:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gáz vagy srác, de nagyon!
2016. okt. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi a sz@rt akarsz ezzel a "szerény" történettel? Jó isten lent vett volna el 1 kicsit, fent fejben adhatott volna többet.
2016. okt. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!