Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ti mit szólnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,ismerkedünk,én az elején nem nagyon mutattam felé érdeklődést. Mert nem szerettem volna,hogy fájjon,ha nem úgy alakul.Ezt ő is megjegyezte és rosszul esett neki. De igazából érzek iránta valamit. De nem tudom mit szólna ,ha megtudná.

Elmondjam neki?


2016. okt. 8. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj azzal ha mersz kezdeményezni és nem csak várod a "sült galambot"!
2016. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De félek tőle
2016. okt. 8. 23:14
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Inkább hagyd.

Majd talál magának valakit, aki nem taktikázik, meg titokzatoskodik, hanem őszinte vele.

Te meg így jártál.

2016. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem igen :)
2016. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudod 4-es szívtam már meg én is jó párszor pasik terén és jobban vigyázok!
2016. okt. 8. 23:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
20+ ,de miért lényeg a kor?
2016. okt. 8. 23:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor vigyázz jobban és szalaszd el.
2016. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb amit most teszel, hiszen tetszetek egymásnak akkor miért nem lehet csak egyszerűen nyílt lapokkal játszani és jól érezni magatokat egymással? Nem értem az ilyesmit, ezzel mindkettem csak rosszul jártok a végén mert nem lesz belőle semmi, úgyhogy tessék lépni nyugodtan, nem kell félni semmitől. Ha már előre félsz a dolgoktól akkor ne is számíts semmi jóra! :)
2016. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!