Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ti mit szólnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,ismerkedünk,én az elején nem nagyon mutattam felé érdeklődést. Mert nem szerettem volna,hogy fájjon,ha nem úgy alakul.Ezt ő is megjegyezte és rosszul esett neki. De igazából érzek iránta valamit. De nem tudom mit szólna ,ha megtudná.

Elmondjam neki?


2016. okt. 8. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kor nem lényeg, csak a tapasztalat és persze a hozzá állás.

Mond el neki! Ez is az élethez tartozik! Esetleg késöbb megbánhatod, hogy nem mondtad el neki és elszalasztottad!

2016. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A #4-nem igaza van. Már az elején kevered a sz*t, akkor mi lesz később? Jaj szegény kislány nem akart csalódni. Az élet nem egy tündér mese ahol boldogan élsz még meg nem halsz.
2016. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!