Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40-es férfiak mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es férfiak mit szólnátok ha egy fiatal lány el akarna csábítani titeket?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz ha egy fiatal (huszonéves) csinos szőke lány el akarna csábítani titeket. Pl: megcsókol ha kettesben maradtok. Olyanokra gondolok akik nincsenek kapcsolatban.
2016. aug. 4. 08:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%
el küldenélek a halálba!
2016. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván hagynám....
2016. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nosza. Epp en vagyok a korosztaly. Ha minden korulmen adott szerintem szexelnenk. De ha komol kapcsolat a celod, akkor nehez dolgod lenne utana. Mivel a ferfi farkara utazol onnan mar legtobbszor nehez elhinni, hogyha a baratnom lennel ne tennedeg massal is. ;-)
2016. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Elcsábítani a szex miatt vagy elcsábítani mert barátot szeretnél?


Utóbbinál halvány lila fogalmam sincs hogy hogy lehetne összeegyeztetni az igényeket.

2016. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Benne lennék, kivéve, ha a lány apukája a barátom.
2016. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szexre csábítani!
2016. aug. 4. 09:00
 7/26 anonim ***** válasza:
Örülnénk neki.
2016. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Egy konkret ferfi a cel vagy ugy altalaban kerdezed?

2016. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Egy konkrét férfi! Nem tudom mit szólna ha csak úgy megcsókolnám... De a kémia meg van.
2016. aug. 4. 09:02
 10/26 anonim ***** válasza:
60%

Tetszene, és benne lennék – gondolom, meglepő. :D


Pedig én házas vagyok, és szeretem a feleségem.


{Nem kérek kommenteket, se erkölcsi vitát. Nekem (nekünk) ilyen az életünk, senkinek semmi joga belepofázni.}


41F

2016. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!