Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40-es férfiak mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es férfiak mit szólnátok ha egy fiatal lány el akarna csábítani titeket?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz ha egy fiatal (huszonéves) csinos szőke lány el akarna csábítani titeket. Pl: megcsókol ha kettesben maradtok. Olyanokra gondolok akik nincsenek kapcsolatban.
2016. aug. 4. 08:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha egy 30-40-es férfi konkrétan szeretne valamit tőled és 'megvan a kémia' akkor azért huszonévesen ne essen már nehezedre egy két pozitív jelet adni. Abból hidd el csak rájön, de ha nem, akkor mielőtt rámászol tök egyszerű mondd meg hogy márpedig te most meg fogod csókolni, nem hiszem hogy nagyon kezét lábát törné hogy ellenálljon :)
2016. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Mint a mesében oda vissza lennék tőle és simán hagynám hogy elcsábítson sőt...!!


De ilyen csak a mesében van!

2016. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretném!! Bárcsak találkozhatnék egy olyan lánnyal aki benne lenne, akár szex, akár komoly kapcsolat!! 47/f
2016. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szoktam hagyni :-D


41/F

2016. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szurnam.
2016. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Megszerezném a skalpját, de semmi több. Nem igazán tudnék komolyan venni egy olyan lányt, aki sem a vesszőket, sem pedig a mondatvégi írásjeleket nem tudja megfelelően alkalmazni. Az pedig nem mentség, hogy telefonról ír.
2016. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%

Én azt szólnám, hogy válogasson inkább a saját korosztályából. Nekem ő még gyerek, nem tudná hozni azt a szintet amit megszoktam sem szexuálisan, sem mentálisan.


Lehet néha innék vele egy kávét, hülyéskednék vele, segítenék egyengetni az útjait ha szimpatikus, de ennyi.

2016. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Utolsó azért mert vonzódom egy egyedülálló pasihoz és vannak vágyaim?
2016. aug. 4. 13:09
 19/26 anonim ***** válasza:
Engem még soha nem akart senki se. 180 cm magas vagyok, és fiatalon talán elég jó képű voltam. Sajnos már kifutottam az időből, már kapcsolatban is vagyok, mégha az nem is jó.
2016. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Bummer ***** válasza:

Nem a kor számit ilyen szinten, hanem a két személyiség egymásra hatása. Ha az rendben van kimondottan jól esne. :)

Már volt ilyen helyzetben részem.

33/F

2016. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!