Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Én és egy nagyon közeli barátom mindig együtt futunk kondizunk és egy edzésre járunk ő fiú én lány és tudom hogy tetszem neki és ő is tetszik nekem csak ő ezt nem tudja és egyszer ha át megyek hozzá akkor megszeretném kérdezni tőle, hogy mi lenne ha ma egy kicsit verseneznének ha megtud csinálni több szabályos fekvő mint én akkor rólam kerül le egy ruha ha én nyerek róla, ti mit mondanátok erre?
2016. okt. 10. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy nyomorult pontot, vagy legalább egy vesszőt rakj már abba, amit idehánytál.
2016. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne cifrázd! Inkább ülj az ölébe és kezd el puszilgatni!
2016. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Imadnam! :D a végén úgyis szex lenne :D 22/F
2016. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 nyílván ezért akarnám... XD
2016. okt. 10. 21:29
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha egyesével kerülnének le a ruhadarabok, akkor a srácnak 8, neked 7 sorozatot kellene megcsinálnod szabályos fekvőtámaszból (és mindig többet, mint a másik), ez minimum 15 sorozatot feltételez összesen, ha pucérra akarjátok versengeni a másikat. Nem tudom, milyen edzettek vagytok, de szerintem esélyes, hogy szétszakadnának a tricepszeitek, már ha egyáltalán képesek vagytok bukás után is erőltetni ugyanazt a gyakorlatot. A felvetésednek én két lehetséges kimenetelét látom: az egyik, hogy végig tudjátok csinálni, ebben az esetben nem lesz szénhidrátotok dugni, a másik eset, hogy nem tudjátok végigcsinálni, ebben az esetben - látva, hogy mennyire az identitásod/identitásotok közepében van az egész kondizás - nem lesz kedvetek dugni.


Az én javaslatom, hogy vonatkoztass el kicsit a témától és mutasd meg neki egy új, vagy már rég elfeledett oldaladat, illetve bújj hozzá, érteni fogja valószínűleg

2016. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
fúúú nagyon adnám :D mekkora szerencsés a srác
2016. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2%
5-ös, 15 sorozat az lósz*r, én is edzek és így tudom, 6-os voltam
2016. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Ku*va.
2016. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmasan hangzik. Nekem tetszene egy ilyen verseny. De állapodjatok meg, milyen ruhában kezditek a versenyzést. Nem tudom, hogy jön ki a #5-ösnek a 7-8 sorozat. Cipő zokni nem kell. Ha bugyi-topban kezded a versenyzést, hamar vége lesz.

Ha szeretnéd, adhatsz neki előnyt úgy, hogy rajta alsógatya, nadrág póló, zokni van. Vagy egyszerűen hagyod nyerni. De utána róla is szedd le a ruhát.

2016. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiraly, csak te ruhaba megusznad
2017. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!