Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfia! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfia! Ti mit szólnátok ehhez az ajánlathoz?

Figyelt kérdés

Adott egy lány és nagyon tettszik neki egy foglalt férfi ,hiányzik a lánynak szex, és megmondaná a lány a férfinak ,hogy szívesen kipróbálná a férfit ,hogy milyen lehet vele az ágyban .

Mit szólnátok?

Ha nemet mondanátok,mit gondolnátok a lányról utána? Ugyanúgy kedvelnétek őt?

Komolyakat,köszi!


2016. febr. 25. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Én belemennék, ha szimpatikus a lány :)


De ha valami miatt mégis visszautasítanám, akkor sem gondolnék róla semmi rosszat.


21F

2016. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
+1
2016. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Volt hasonló szitum ki is próbált :) 25/F
2016. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasan vissza utasítanám az ajánlatát mert ugye a fenti elmélet szerint van barátnőm. Nem gondolnék róla semmi negatív dolgot.
2016. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg nem utasítanám vissza,de ugyanúgy kedvelném akárhogy is alakulna.
2016. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Hát attól függ milyen a viszonyom a lánnyal, illetve milyen éppen akkor a párommal.


Ha szerelmes vagyok akkor nyilván elutasítom, de én most pl. elég rossz viszonyban vagyok, szóval lehet hogy belemennék.


Ha a lány tetszik vagy szimpi, akkor jól esne a felajánlkozása, de ha nem, akkor tovább romlik a szememben.

2016. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben, de akkor válás alatt voltam, már külön éltem nejemtől. Esetünkben a lány fél évre a szeretőm lett.

Én akkor 30 éves voltam a lány 19. Mindketten tudtuk, hogy nem szeretne a másik sem komoly kapcsolatot, nem volt szerelem, egyfajta barátság volt szexel.

Az eset pikantériája, hogy barátnőjével randevúztam kétszer, aki a harmadik randinkon, úgymond átpasszolt neki. :-)

A facebook-on megtaláltuk egymást, mindkettőnknek szép emlék az egész.


Napi életedhez kapcsolódó férfi esetén, nagyon meggondolnám a helyedben! (kolléga, szomszéd, stb..) Keress inkább ismerkedő oldalon valakit, aki szimpatikus, akivel könnyebb a végén elköszönni!

Szerintem, nagyon fontos a kommunikáció! Ha nem beszéled meg vele, pontosan mit szeretnél, mit vársz és ő mit várhat ettől a kapcsolattól, akkor sok baj lehet a végén.

Hozzáteszem, családos házasemberként, manapság nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. Egy röpke szex sem ér annyit, hogy tönkretegyem az életünket!

Persze, nagyon összezavarná a férfi büszkeségemet.

2016. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha ismer, akkor tudja, hogy ilyet nem csinálnék.

Ha tudja, hogy foglalt vagyok, és mégis felajánlkozik, akkor ott vége, ribikkel nem barátkozom.

2016. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet én belézúgtam szerelmes vagyok belé. Úgyis tudom ,hogy szereti a feleségét és nem csalná meg. Így esélyem sem maradt nála,csak nem tudom mit szólna ,ha megtudná,hogy vágyom rá.
2016. febr. 25. 16:21
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Eddig engem utasitottak el most en tennem!
2016. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!