Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfia! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfia! Ti mit szólnátok ehhez az ajánlathoz?

Figyelt kérdés

Adott egy lány és nagyon tettszik neki egy foglalt férfi ,hiányzik a lánynak szex, és megmondaná a lány a férfinak ,hogy szívesen kipróbálná a férfit ,hogy milyen lehet vele az ágyban .

Mit szólnátok?

Ha nemet mondanátok,mit gondolnátok a lányról utána? Ugyanúgy kedvelnétek őt?

Komolyakat,köszi!


2016. febr. 25. 14:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a férfiak nagy része - függetlenül attól, hogy igent vagy nemet mondanának a dologra - nem neheztelnének ettől a nőre. Szóval nyugodtan próbáld meg, biztosan hatalmasokat élvezhettek együtt :)
2016. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
nemet mondanék, és nem tudnék utána ugyanúgy nézni a csajra
2016. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én mindenféle ri***nak meg qrvának lehordanálak. Egyrészt mert foglalt pasira nyomulsz, másrészt mert ha egyedülálló lennék, le se sz***nál.

Először azt írtad, higy szexhiányod van utána meg, higy szerelmes vagy. Most akkor melyik az igaz? Hosszútávra baromi kevés az, hogy szétteszed a lábad.

Ha egyedülálló lennék és megfelelnél az elvárásaimnak akkor lazán megqrnálnak majd kivágnálak a francba, mivel fentebb irtam, hogy hosszútávra édes kevés a remélhetőleg nem sokszor sokak által használt puncid.

2016. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Kedves 13as!

Mi jogon ri..ozol le ,mikor nem is ismersz!!???? Nem ismered az érzéseim,gondolataim,életem. Nem nyomultam még rá!

Ez csak egy feltételezés volt,ha tudtad volna értelmezni.

Másrészt ,ha szingli lenne még jobban rányomulnék,hisz annak én nagyon örülnék.

És igen szerelmes vagyok belé, de szívesen szexelnék vele.

2016. febr. 26. 19:11
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Rendben de ettől még itt van azaz apró szépséghiba, hogy nős. Ha a görény fajta, akkor csak szexre fog használni. Ha valami csoda fojtán elhagyná az asszonyt akkor sincs rá garancia, higy mellőled nem lépne le. Ha meg farok hiányos vagy, arra bőven találsz megfelelő alanyt. Te se örülnél neki ha valaki dugni akarna a pasiddal.
2016. febr. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Rendben ,csak úgy elég szar szexelni valakivel ,ha nem érzel iránta semmit sem ,csak szexelsz vele...
2016. febr. 27. 11:21
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felejtsd el a nős pasit, keress valakit aki szabad, szeressetek egymásba és szexeljetek, anélkül, hogy mások haxasságába próbálnál belequrválkodni.
2016. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta? Volt szeretkezés ? :)
2016. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami? :)
2020. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!