Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, ti mit szolnatok ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti mit szolnatok ehhez?

Figyelt kérdés

Volna egy helyes srac aki tok normalis, es az atlagnak abszolut bejon.

Es tegyuk fel odajonne hozzatok, ismeretlenul kicsi beszelgetes utan vagy minimalis koszonoviszonyba lennetek, es megkerdezni, hogy kinyalhat e titeket. Semmi tobb csak nyalhatna e a puncitokat ameddig orgazmusotok lenne, semmi viszonzast nem kerne erte csak szeretne nyalni.

Ti benne lennetek?



2016. márc. 22. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Biztos nem. Nekem behatolás nélkül iszonyat rossz a nyalás. Nem is szeretem csak ha dildót használnak közben. meg amúgy sem. Inkább leszopok valakit, mint hogy nyaljanak.
2016. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Álmodozni lehet...

Meg léteznek ribik is...


Egy normális lány nem fogja megengedni.

Ha megengedi akk ott vmi baj van fejben.

2016. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
volt már hogy megengedtem... annyit nyüstölt hogy végül belementem.
2016. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyalja ki inkább a konnektort
2016. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!