Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Mit szólnátok ehhez a kéréshez?

Figyelt kérdés

25 éves lábimádó srác vagyok.

Nemrégiben kósza ötletem támadt. Járok uszodába rendszeresen. Az egyik jegyszedő Nő nagyon bejön. Milf. olyan 40 körüli, kreol bőr, hosszú fekete haj, vékony alkat. Észrevettem, hogy mindig mezítláb ugyanabban a lábujjközes papucsban van.

Azon agyaltam mi lenne, ha mikor senki sem hallja odamennék, és megkérdezném, hogy nem adja e el nekem.

pl adnék érte 2 ezret...Ha vonakodik emelem az összeget.

A baj az, hogy rendszeresen járok oda, nem tudom később hogy nézne rám...

De borzasztóan bejön a nő...fehér farmerba volt multkor és alatta a fekete tanga, meg ugye mezítláb papucs...ahhhww azt hittem mindjárt feláll :P


Szóval szerintetek? Gáz lenne? mit szólna?



2016. febr. 15. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat gáz lenne.
2016. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"pl adnék érte 2 ezret...Ha vonakodik emelem az összeget." Kupec!
2016. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer élünk, próba szerencse. De akkor ez nem lábimádat nem? Ez valami cipő/papucs fétis.
2016. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem ezt a hozzállást, hogy pénzzel minden megoldható. Nem egy pasi, amikor nemet kap tőlem, akkor jön azzal, hogy de akkor meg fizetne pfff
2016. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ingyen adok neked egy pár papucsot,ha ebben a városban laksz ahol én.
2016. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mamusz nem jó? Még a postaköltséget is vállalom, csak könyörgöm, tanulj már valamit a nőkről!
2016. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez csak egy rejtett perverziom. Relax.

Am nyilvan azert ajanlanak penzt mert bizonyos nok megkaphatok loveert. Szal ezert nem a ferfiak a hibásak. ;)

2016. febr. 15. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd meg a pacskert, csak kérd meg, hogy adja neked. Akkor rákérdez, hogy miért, és akkor elmondhatod a mániádat neki, meg hogy bejön neked, ami lehet, hogy tetszene neki. Ki tudja? Az nem igaz, hogy csak hapsikat érdekel a lábfétis dolog ebben a 10 milliós országban...
2016. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyu, ha tetszik, beszélj vele, esetleg szoba hozhatod a lábait, de ne akard megvenni tőle a papucsát, inkább vedd rá hogy puszilhassad, nyalhassad a talpát. Ne csicskulj be, és éld ki magad így :) hajrá
2016. febr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!