Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi rátok írna, mert szimpatikusak vagytok neki. Kevés beszélgetés során azt mondaná, hogy találkozzatok személyesen Budapesten (képcsere, telózás után), mert kivesz egy szobát kettőtöknek pár órára. Belemennétek?
2016. jan. 31. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szedtem fel így nőket anno domini 8-10 éve.

Természetesen nem egy csetelés után, de pár nap elég volt.

Hogy mennyire volt jó?

Semennyire.

A szex testi része nem működik anélkül, hogy ne lett volna előtte valami felépített vonzalom.

Pl. amíg egy nő nem nevetett a poénomon, nem "akarom" igazából megdugni, szóval a fenti esetekben nem volt idő felépíteni ezt.

Mindemellett kedves és jóravaló csajok voltak.

2016. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Már abba se mennék bele, hogy ismeretlennel találkozzak, de első találkozás alkalmával pofán vágnám, ha ezt csinálná.
2016. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem egyes, köszi. Ketteske, miért vágnád pofán? Nem erőszakoskodna, beszélgettek, ismerkedtek, és ha meg van az összhang, akkor lehetne szex.
2016. jan. 31. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyi nő van Pesten, hogy dunát rekeszthetsz velük!

Mire lenne ez jó?

Pénzed van, de dumád nincs?

F/60

2016. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok te veréb :D
2016. jan. 31. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
És a testrészekkel mit csinál utána? Savban oldod fel, vagy csak úgy elásod?
2016. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!