Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha komoly kapcsolatban lennétek több éve egy lánnyal és együtt terveznétek a jövőtöket, ti örülnétek egy olyan ajándéknak, hogy egy közös ékszer(akár gyűrű, karkötő, nyaklánc)amit mindketten hordanátok, ami a kapcsolatotok szimbóluma lenne? olyan céllal, mint átlagos kapcsolatban hetero pároknál a gyűrű, mint lánykérés. Nektek tetszene vagy nagy hülyeség? Vagy ti adnátok hasonlót a barátnőtöknek?
2015. dec. 5. 15:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Én örülnék neki nagyon, de adnék is ilyet szerintem több év után, aranyosnak tartom. :)
2015. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha olyat választ, ami tetszik nekem és illik a stílusomhoz (ami nem egyszerű, de ha ismer akkor biztos sikerül neki) , persze hogy tetszene: )


És én simán vennék gyűrűt a barátnőmnek:D Mint ahogy már vettem is, korábban.

De szerintem nem hülyeség az ugyanolyan gyűrű vagy nyaklánc, karkötő... Szerintem elég szép gesztus. : )

2015. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ékszert csak akkor fogok a páromnak ajándékozni, ha eljegyzés lesz, meg ha már a feleségem. Addig nem. De másnak lehet bejön. 24/L/L
2015. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ilyen eljegyzés szerűre gondoltam én is. Nem csak úgy cél nélkül.:)

Köszi a válaszokat!

2015. dec. 5. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2015. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!