Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasim szerint "sok a vesződs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint "sok a vesződség velem", mert nem szedek tablettát és egyelőre nem is tervezem. Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Rosszul esett, hogy ezt mondta... ez elég élesen hangzott, hogy velem mennyi vesződség van és mennyivel egyszerűbb lenne a dolog, ha szedném.

2015. júl. 28. 15:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
Teny hogy egyszerubb, meg jobb a szex ugy, de ez a te dontesed is.
2015. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Akkor mond meg neki, hogy bąsszon egyedül...
2015. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
15%
Nem érdemelted meg hogy megbántott. De egy hosszútávra tervezett kapcsolatban a tabletta elengedhetetlen. Én férfiként nagyon nem bírom a gumit. Ha én gumit húzok akkor nem tudok elélvezni. Nagyon kell szorítania a nőnek hogy valami érezzek vagy jó legyen, Ezt nem akarom hosszútávon. Persze gumi nélkül nagyon jó. Aztán sokszor van hogy az ember csak magának csinálja és engedi a nő hogy valahová spricceljen az is unalmassá válik. Nagyon kevés nő engedi hogy a férfi a fenekében élvezzen el hogy neki is jó legyen és a fogamzásgátlás is megoldott legyen. Valamit neked is tenned kell többet ezért vagy tényleg szedni kellene a tablettát.
2015. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
7%
Igaza van. Nem a latexet kell dugni, hanem a puncit.
2015. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Te döntésed, hogy akarsz-e szedni vagy nem. Mégis csak a te tömnéd magad hormonnal, te kell eljárj miatta dokihoz, te kell időben bevedd, elkaphatsz akármit, ha nem akarod nem kötelezhet rá és gondolom nem szállna bele az árába. Párom mondana egy ilyen simán visszaválaszoltam volna neki, hogy oké akkor nem dugunk, nekem az is jó ha csak kinyalsz :) 21L
2015. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
18%
5-ös. És ha párod azt mondaná semmi gond nem dugunk. Még van feneked ahova élvezhetek vagy napi kétszer szopsz és ő is orgazmusig nyal. Te benne lennél?
2015. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
A te testedről van szó, neked kell dönteni. Tény, hogy óvszerrel sokkal kényelmetlenebb, macerásabb, de én megérteném.
2015. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%

Mit válaszolnék?

"Szorri, ez van. Ha nem tetszik, nem tartóztatlak!"


Vannak még normális férfiak is, akiknek nem nyűg. És de, tartós kapcsolatban is működhet az óvszeres védekezés. Házasságban is. És nem csak akkor, ha valaki nem élhet hormonális módszerrel.

2015. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%
8-as. Akkor sok férfi otthagyna. Nekem bármit csinálhatnál ha rajtam gumi lenne soha nem élveznék el. Ha csak gumiban érezhetnék puncit akkor lemondanék róla. Minek ha nem érzem? Sok férfi mint én is ezért kérem hogy a popsijába legyek nőnek de ez már sok nőnek nem jön be. De sok férfi menne is ha nem tartoztatod. De hát mint tudjuk a nőknek egy szeretkezéshez nem nehéz férfit találni. Persze hosszútávra nehezebb de annak a szerencsétlennek még sem jó, hát akkor is majd jön egy másik.
2015. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
4%
Én is otthagynálak, mint a sicc. Elvártok ezer dolgot a férfitől és akkor már a természetes szex is luxus lett nekünk. A legtöbb esetben nincs is semmi mellékhatása a tablettának.
2015. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!