Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasim szerint "sok a vesződs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint "sok a vesződség velem", mert nem szedek tablettát és egyelőre nem is tervezem. Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Rosszul esett, hogy ezt mondta... ez elég élesen hangzott, hogy velem mennyi vesződség van és mennyivel egyszerűbb lenne a dolog, ha szedném.

2015. júl. 28. 15:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

9, 10

Aligha. Soha nem volt közöm olyan férfihoz, akinek derogált volna az óvszer.

És érdekes módon a környezetemben se jellemző az óvszerundor, 10-ből 8 baráti pár azzal védekezik (tartós kapcsolatban, akár 1-2 tervezett gyerekkel a hátuk mögött is).

És nem, a fenekük sincs tudtommal használatban. :)

2015. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Inkább a barátnőtök kapjon trombózist, mert annyira puhap*cs*k vagytok, hogy egy gumit képtelenek vagytok elviselni... szánalmas -.-
2015. júl. 28. 17:16
 13/31 A kérdező kommentje:
10es, én meg téged dobnálak ki úgy, mint a sicc :DD
2015. júl. 28. 17:17
 14/31 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező nem azt mondtam hogy nem viselem el de ha nem érzek benne semmit akkor és emiatt nem lenne nekem jó a szex akkor ezért én vagyok a hibás mert egy nő nem enged másképp magához csak ha rajtam van egy gumi? Te szeretnéd hogy zacskót húznának a pinádra/hüvelyedre és csiklódra/ és úgy nyaljanak? Élveznéd? Te a csiklódon keresztül ami nem befolyásolja a hüvelyedet akkor is tudsz élvezni. Nekem ha ráhúzzák a farkamra ahol csak a makkom stimulációjával lehet orgazmust elérnem, de ezt egy gumi megakadályozza. Te beengeded azért a szádba gumi nélkül a farkat? Mert akkor talán jó lehet veled valahogy. De ha azt sem akkor ilyen nővel soha ne kelljen dugnom. A baráti körödben meg úgy látom sokat tudnak fizetni az óvszergyártóknak.
2015. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk ez gáz,hogy hormonokkal tömne,én nem engedném,mert hizlal,undorító gyógyszer.

Én vazektómiára is elmentem volna de az orvosok nem akarták megcsinálni.

Sajnos nekünk pasiknak még nincsen gyógyszer de bár lenne.


NEm lehet ráerőltetni,hormonok,eléggé gáz,sajnos még más nincs így vagy gumiztok vagy Kaszinozás(idejében kell kiszállni a partiból) :)))

2015. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
61%
Mond meg neki,akkor ő meg menjen tetessen be egy ,,tiplit" és ideiglenes nem lesz nemzőképes,én valami ilyesmire gondolnék most.
2015. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
18%

Spirálról nem hallottatok ??

50 ezer és 5 évíg jó.....

Bárkinek felrakják a minit.

2015. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

Egy aprócska kritikai észrevételem van mindenki felé, aki ellenzi a fogamzásgátló tabit: benne van az elhízás, trombózis, meddőség stb.. mellékhatása. Szerintetek minek van a vérvétel?

A hormonszintekből meg lehet állapitani, kinek milyen fogamzásgátló jár a legkevesebb mellékhatással..

2015. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

#18 vagyok

A spirál folyamatosan ingerli a méhet, gyulladást okozva. Az meg elràkosodhat.

2015. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%

18, tévedsz.

Egyrészt a piacon lévő fogamzásgátlók 90 %-a azonos összetételű, max. a segédanyagokban térnek el.

Hormonvizsgálatot pedig nem végeznek tablettaírás előtt, csak májfunkciót és családi halmozódás esetén APC rezisztencia vizsgálatot (a leggyakoribb trombózishajlamra, a Leidenre).

Mindkettőből csak annyi derül ki, hogy ki az, aki egyáltalán nem szedheti, de a mellékhatásokra vonatkozóan semmit nem tudnak megállapítani.

2015. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!