Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasim szerint "sok a vesződs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint "sok a vesződség velem", mert nem szedek tablettát és egyelőre nem is tervezem. Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Rosszul esett, hogy ezt mondta... ez elég élesen hangzott, hogy velem mennyi vesződség van és mennyivel egyszerűbb lenne a dolog, ha szedném.

2015. júl. 28. 15:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
15%
Hát ti nők tényleg sok veletek a vesződség. Ha még a feneketekbe vagy szátokba sem lehet gumi nélkül hatólni akkor felejtsétek el egy férfival a szexet. Keresünk olyan nőt aki ezt megoldja egy férfinek. Nem fogok havi 12 gumira költeni ha heti háromszor akarok szeretkezni. Nektek csak az a fontos hogy egy férfi mindent értsen meg. Az hogy egy férfinek fontos e valami na az le van szarva a nők részéről.
2015. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
96%
Nincs leszarva. Páromnak az a fontos, hogy ne legyen semmi bajom és én teljesítem, s nem szedem a bogyót. Belgyógyász szakorvos.
2015. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
22-es Érthető. De akkor biztos nagyon szereted a párod és biztos kielégíted másképp gumi nélkül is !
2015. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
75%
48%-os,az ég óvjon minden nőt tőled! Érdekes,a barátomnak és rajta kívül számos férfi ismerősömnek semmi baja gumival. Még hogy akkor engedje a s*ggébe...
2015. júl. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
24-es számis férfinek meg baja van a gumival. Én olyan férfit is ismerek akinek gumi allergiája van. Én nem érzek benne semmit. Szerinted hány férfi dug seggbe nőr? Csak azért hogy ne legyen gyerek illetve mert jó érzés. Te meg gumiban szopod csak a párod akkor tőled is óvjon az ég minden férfit. De ajánlom még a gumi kesztyűt is, nehogy elkapj valamit egy férfitől.
2015. júl. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Tudod, mi a vicc, most már csak 47%-os?

Az, hogy az általad preferált análisnál a férfinek van nagyobb félnivalója ha belemegy gumi nélkül . S nem, nem a nemi betegségekre célzok, hanem a végbélben normálisan jelen lévő bacitelepekre, amik remek húgyuti fertőzést okozhatnak.

2015. júl. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
26-as egy abaj azzal amit mondtál hogy lefeküdtem már úgy 35-40 nővel. És képzeld mindeggyiket seggbe nyomtam és soha semmilyen fertőzésem nem volt. Na vajon miért?
2015. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Jogosan esett rosszul, de ahogy itt is látod elég nehéz megértetni egy férfivel, miért is nem akarsz fogamzásgátlót szedni.

Nekem is ajánlgatta a barátom még régebben, mindig szépen elmondtam neki, hogy nem szeretném, felborítja a hormonháztartásomat (ami egyébként sem bombabiztos), és különben is drágább megoldás, ami egyelőre azért mindkettőnknek sokat számít. Mégis mondta még párszor, egészen addig, amíg teljesen véletlenül (nem én mutattam neki) elolvasott egy cikket, amiben leírták, hogy milyen mellékhatásai és szövődményei lehetnek a fogamzásgátlónak. Akkor azt mondta, hogy tényleg ne szedjek soha, mert nem akarja még csak a kockázatát sem meghagyni, hogy később esetleg ne lehessen gyerekünk. És azóta tényleg nem is hozza elő sosem, igaz előfordul, hogy pár ütemet gumi nélkül csinálunk.


Szerintem szépen indokold meg neki miért nem szeretnéd, és próbáld megértetni vele, hogy mit is csinál a fogamzásgátló tulajdonképpen. (A teljes hormonrendszeredet felborítja, gyakorlatilag mesterséges ciklust csinál neked) És reméld, hogy megérti.:) Meg persze ezen kívül, ha már így hozta a sors, akkor kényeztesd jó sokat másképp.

2015. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
28-as Erről beszéltünk. Van még popsi, száj, kéz.
2015. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Te nem unod még? Nem érted,hogy nem mindenki akarja,hogy s*ggbe rakják?Nagyon unalmas, ahogy itt ismételgeted magad.
2015. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!